Mucillinka

Jak dlouho je v záruce baterii u mobilu?

Mám Nokii C6 a baterka mi vydrží tak jeden den, max dva. Mobil je rok starý. Platí stejně dlouho záruka i na baterii? Děkuji

Nejlepší odpověď
Hlada

Baterie se z obchodního hldiska považuje za výrobek s omezenou životností. Na mechanickou část se poskytuje záruka 24 měsíců. Na chemickou část je záruka jen 6 měsíců, což je považováno za dobu životnosti. Kdyby došlo např. k deformaci pouzdra, kontaktů, výbuchu a pod., je záruka 24 měsíců. Na pokles kapacity je ale jen 6 měsíců.

Další odpovědi
Drap

Záruka by měla platit stejně jako na mobil, dva roky