gajule

Záruka na telefon

Koupila jsem si 2.11.2007 mobilní telefon, od té doby jsem ho měla dvakrát v opravě.Poslední oprava proběhla 4.11.2008.Ted se mi opět porouchal.Potřebuji vědět zda se záruka prodlužuje od doby po opravě opět na 24 měsícu jako při zakoupení nebo zda již mohu žádat o vrácení peněz,když jde už o třetí opravu?Děkuji za rady.

Odpovědi
panenka

POKUD JDE O OPRAVU TŘETÍ MŮŽETE ŽÁDAT O VRÁCENÍ PENĚZ.
POKUD MÁTE NAPŘÍKLAD TELEFON V OPRAVĚ 1 MĚSÍC O TEN MĚSÍC SE VÁM PRODLUŽUJE ZÁRUKA