_Bůh_

Jak dlouho bude trvat válka v Evropě?

A kdo zaplatí škody na ukrajinském majetku a náhradu pozůstalým po 13 tisících mrtvých Ukrajincích?

Foto: Naatlia Slesareva, 54, uklízečka, která pracovala 37 let v mateřské školce „Pohádka“, po ruském čtvrtečním ostřelování. Stanitsa, Ukrajina. Autor: Lynsey Addario, The New York Times.

Nejlepší odpověď
Drap

Zatím probíhá pouze občanská válka na Ukrajině. A škody jim nezaplatí nikdo. Rozbíjí si to sami navzájem. Opět deformuješ informace. Nikdo nepotvrdil, že tam střílejí Rusové. Střílejí tam Ukrajinci, kteří se chtějí připojit k Rusku, nebo osamostatnit. Jsi manipulátor informací. A pokud někdo střílí z děla na 20 km, myslíš že a míří na školku a trefí se přesně do prostřed zdi? Ten co střílel ani netuší kam to dopadlo. A pokud je známo z historie, tak při občanské válce vždy umírají civilisté.

Další odpovědi
dubraro

Válka v Evropě zaplať Bůh ani nezačala a přejme si, aby to tak zůstalo. Jestli myslíš přestřelky na Ukrajině, to může trvat celé generace. Ukrajina je umělý slepenec z lidí mnoha národů, které se historicky nemají rády, válčí mezi sebou po staletí. Docela to připomíná Balkán. To všechno by bylo udržitelné, kdyby země prosperovala. Jenže je až na kost vykradená místními papaláši a lidé tam vlastně už nemají co ztratit.

Kryšpín

Kdo zaplatí jako v Srbsku nikdo

zjentek

Tak jsem se pořádně zaměřil na ten výtvor na zdi. Jasnej Banksy.

paul1

Doufám, že ani nezačne. Pro nás tedy nezačala, ale pro Ukrajince už ano a trvá pár let.

_Bůh_

Drápe nelži, i Putin říkal, že tam střílejí ruští vojáci. Což stejnak bylo všem od začátku jasné. Nějaká „občanská válka“ je pěkná hloupost, občané nemají vozidla bojové pěchoty a moderní automatické pušky AK-74 v úpravě pro ruskou GRU.

„Putin přiznal, že na Krymu působili neoznačení ruští vojáci.“
"Ruský prezident mluvil také o Krymu. Přiznal, že mezi neoznačenými ozbrojenci, kteří ovládali poloostrov před a během konání referenda o připojení k Ruské federaci, byli ruští vojáci, což Moskva v průběhu manévrů na Krymu popírala.

„Za zády krymské domobrany samozřejmě stáli naši vojáci. Jednali velmi korektně, účinně a profesionálně,“ uvedl ruský prezident."
Zdroj: iRozhlas, 17. 4. 2014
Donbas jako přes kopírák, to také potvrdil. I je x rozhovorů s ruskými vojáky, co byli válčit v Luhansku.

_Bůh_

zjentek: ??

zjentek

https://youtu­.be/usNvYOiXKV0?t=12

_Bůh_

??