poa.li

Jak chápete úsloví „Svůj stín nepřekročíš…“ ? Hezký den..

Odpovědi
hanulka11

Myslím,že to má význam..... stále zůstaneš tím čím jsi.

annas

Pokud jsem pesimista, určitě se neposunu dopředu a zůstanu stát na jednom místě, stále mě něco vadí, nic nechci změnit.

Proto bych se měla dívat dopředu optimisticky, myslet pozitivně, splnit si třeba sny, jít za určitým cílem, věřit, že mám čas ještě hodně věcí stihnout. Nikomu však neublížit.

venkovan

Tohoto úsloví si nevšímej. A snaž se svůj „stín překročit“ při každé příležitosti.
Ale při jeho překračování zvaž možnosti, zdy nemůžeš ohrozit svůj či jiných lidí život. Například při zkoušce vyniknout v nějakém adrealinovým sportu, při řidičskýmé umění apod.

Radak

Postup:
Vyfotím svůj stín. Vytisknu tuto fotku se svým stínem(doporučuji menší papír). Položím foto-svůj stín na zem. A můžu překročit.