rrihamirek1

jak casto si delate narodni pokrm kureci rizek v chlebech? na cesty i na doma

Nejlepší odpověď
Drap

Nedělá nikdy. A jen pro pořádek, neni to žádný národní pokrm.

Další odpovědi
elkon

Česky neumí a nezná ani národní jídlo.

Justin1

Tohle cestovní jídlo jsem jedl naposled před několika roky.

Emefej

Od kdy je kureci rizek náš národní pokrm? Proč nepíšeš česky, vlastenče?

ivo xxx

Já bych řekl, že spíš chleba mezi dvěma řízky…

da ny

Kuřecí řízek mi moc chutná ;D Dělám tak 5 x v roce, většinou s bramborovou kaší nebo salátem.
Vám i uvedenou svačinku na cesty (řízek + chléb) jsem měla naposledy v r. 2004.

dubraro

Nikdy.

rrihamirek1

ja teda zadnej jinej narod co by soukal rizek do chleba nevidel.. je to narodni a vlastenecke

rrihamirek1

ja teda zadnej jinej narod co by soukal rizek do chleba nevidel.. je to narodni a vlastenecke

Filip84

Jistě, protože nikdo jiný není tak blbý.

V pětitýdenním (šedivém) kuřeti, na steroidech, je akorát Scheisse, a díky smaženému a nadměrné spotřebě uzenin (v kterých je taky masa, jak rychlosti v cikánském kolotoči), jsme #1 na světě v rakovině tlustého střeva.

Ale tak, když je to „národní a vlastenecké“? Tak jo, no, kolečko je hranaté.

Drap

Ty jsi toho zřejmě ještě neviděl mnoho.