jirka F

Jak často čtete knížky?

Nejlepší odpověď
Kepler

f) mám jinou odpověď(jakou?)

Jen když je delší výpadek proudu.

Další odpovědi
Malvína

b) často ale s mírou

Ráda čtu. Momentálně mám rozečtenou detektivku.

Mc Merkurion

f) mám jinou odpověď(jakou?)

… od jisté doby čtu jen složení výrobků a návody >>> s příchodem internetu jsem přestal brát i denní tisk, ale v mládí jsem přečetl vše, byl jsem tedy festovní knihomol …

Mirka M

c) čtu jen když se mě chce

Drap

f) mám jinou odpověď(jakou?)

tu málo, ale přesto téměř každý den.

KaraskovaAl

Ja čtu knížky docela často… nebo spíš jsem četla… co mám děti, už tolik času nemám. Ale zase se snažím ke knižkám vést děti :) A to si myslím, že se mi daří. Pokud by chtěl někdo poradit skvělý shop s dětskými knihami, pak za mě je to rozhodně shop ELLAMAX! Ten je super, dokonalá nabídka :)