Kepler

Jak byste se zachovali při zpozorování UFO?

Byli byste skálopevně přesvědčeni, že nemáte halucinace a že si to s ničím nepletete. Nepodaří se vám udělat videozáznam ani foto.

Nejlepší odpověď
Danina65

jiná odpověď

Ja bych se na ne docela tesila,obzvlas­te,kdyby z toho talire nebo neceho docela jineho,neco vylezlo

Další odpovědi
gecco

jiná odpověď

Dle situace…
Víš, kolikrát já už viděl UFO??
Zejména rozjařen někdy těžko rozeznám, co to vlastně vidím…
😉
Ale jednou jsem málem volal hasiče kvůli ´obrovskému´ úplňku za lesem (přesně, jako v Troškově Slunce, seno…).
😉