Iceman88

Jak byste se zachovali?

Tak minulý rok jsem měl od nás z práce zájem o jednu holku, je o rok mladší, takže je jí už 30. Ten minulý rok jsem s ní měl dohodnuté, že půjdeme spolu na kávu. Jenže na příští týden mi řekla, že nikde nepůjde a že má přítele a byla na mě hnusná, řekla mi sbohem. V té době mě to hodně vzalo na šatně jsem seděl, jak opařený a byl jsem z toho zklamaný. Nicméně ta holka i když jsem se jí na něco zeptal, bývala na mě protivná, hnusná prostě, tak jsem jí už potom ani nezdravil a na facebook jsem jí už ani nepsal. Na facebook jsem jí psal posledně minulý rok v létě, když jsme si ještě psali.
Jenže je to tak 2 týdny dozadu, co se ona ozvala mě a ptala se jestli nejdu na zábavu, to mě psala v pátek ve 23:15. Řekl jsem, že už je na to pozdě a když jsem se ptal s kým tam chodí, tak řekla, že s přítelem.
Jenže já už opravdu o ní nemám zájem, kdyby se aspoň chovala slušně, tak to beru. Jenže ta holka v práci na mě bývala často nepříjemná a nejsem sám, ještě i na jednoho co jsem se tak ptal, ze začátku milá a potom úplně nepříjemná!

Jak byste se zachovali???

Nejlepší odpověď
annas

Je to jen vaše vyjádření, ale vždy je třeba slyšet obě strany, Ale budiž. Píšete, že jste měl o ni zájem, tudíž vztah jste nenavázal, ubližovala vám atd.

Teď chce možná navázat vztah, ale pokud píše o příteli, tak bych ji ignoroval.

Navíc vztahy v práci nejsou to ideální. Neříká se, co je v domě, to je pro mě?

Ale nechápu, když se k vám chovala, jak píšete, proč vás stále zajímá. Poznal jste v zaměstnáníí, že se změnila?:

Ale rozhodnout se musíte sám, záleží jen a jen na vás,. nikoliv na tom, co by dělali jiní. Co člověkl,. co jiný názor, zpravidla i jiné řešení.

Další odpovědi
aliendrone

Poslal bych ji „do hajzlu“, méně kulatně řečeno. Copak ve svém věku nevíš, že když je na tebe někdo hnusnej, MUSÍŠ být na něj hnusnější MNHOHEM VÍC?

Speciálně poukazuji na možnost „b“ odpovědi Kelta a dodávám možnost „c“ > prostě si s tebou jen hraje (z nudy, pro zábavu atd.). ;) :)

ivzez

Měl byste ji pustit z hlavy.

Člověk, který pohrdá lidmi, který se nedokáže ke všem
lidem chovat slušně, se jen tak nezmění.

Představte si, že by o Vás momentálně měla zájem,
ale jakmile by potkala někoho „lepšího“, vrátila by se „do starých kolejí“.
Chtěl byste to riskovat?

Kelt

Jednání a chování té ženy si lze vysvětlit dvěma způsoby.

  1. Nelogické – Je to ženská

b)Rozešla se s tím přítelem a asi je v jiném stavu. A proto chce někoho dostat. Takže si políčila na tebe. Zkus si to zjistit nějak. A dej si pozor.

Kazatel

V 31 letech už bys mohl mít rozum a v ženách se vyznat. Někteří v tvém věku mají dokonce již dospívající děti.

Nechápu, co od nás chceš tedy slyšet, dívej se na to jako chlap, tehdy ti nedala, jestli ti dá teď je otázkou, jestli o ni nestojíš, pusť ji z hlavy.

Mimo to, mám pocit, že jí již též poněkud tikají biologické hodiny lítá-li v tomto věku bezdětná po zábavách, asi to bude pěkná rajda.

mosoj

Tvoje věc. Co s tím zde?

Dochy

Kazatel: „V 31 letech už bys mohl mít rozum a v ženách se vyznat.“

A to jde??? Teda… Ne mít rozum, ale vyznat se v ženách…

aliendrone

+1

Iceman88

Kazatel: Ano, říkala, že tam chodí každý víkend. Já na zábavu chodím jen jednou za čas.

Iceman88

annas: No, ne nezměnila se, když jsem se jí na to ptal, proč mě zve tak pozdě na zábavu ve 23:15, tak mi napsala, že si dělala srandu. Tak jsem jí napsal, že nechápu, proč mi vůbec píše.
Ono už bude asi nejlepší jí ignorovat, já bych holku, která je protivná, nepříjemná a náladová, nechtěl ani omylem.

annas

Myslím si, že je to rozumné. Ale nebudete věřit, napadlo mě, zda si z vás nedělá legraci a navíc provokuje.

annas

Myslím si, že je to rozumné. Ale nebudete věřit, napadlo mě, zda si z vás nedělá legraci a navíc provokuje.