Deli

Slavíme dnes výročí svatby. Jak by jste se zachovali, kdyby Váš protějšek na tento datum zapomněl?

Nikdy neslavíme Valentýna či jiná výročí velkými dary, já dostanu většinou růži, manžela potěším něčím dobrým a večer si vypijeme skleničku vína. Nejde ani o žádné kulaté výročí… Jen mě tak napadlo, jak se mám tvářit, když přijde domů a na dnešní výročí zcela zapomene? 🙂 A jak by jste se tvářili Vy?
Jsem zvědavá, zda nezapomene…:-)

Nejlepší odpověď
chudst

Ja letos zapomnel na svuj svatek. Kdyzby mi to lide nepripomneli, ani o nem nevim :)

Jak bych se zachoval – snazil bych se to vzit s humorem a s usmevem mu to pripomenout; urcite spraskne ruce, ze na to zapomnel a treba vas vezme na veceri on, at nemusite varit :) Obcas se proste stane, ze clovek zapomene i na dulezity den, je to lidske a i kdyz to cloveka zamrzi, neni proc z toho delat nejakou vedu.

Další odpovědi
anonym

Chápu rozpoložení, ale ženy jsou prý rafinované, vynalézavé a umí šikovně manipulovat, aniž by si toho objekt všiml.
Já bejt ženská, asi bych zkusil jednoduchou hereckou etudu. Na vnitřní straně snubního prstýnku bývá vyraženo datum svatby. Takže pokud by zapomněl, nápadně bych si čistil prstýnek a třeba se zeptal zda neví, kde je ta vodička (nebo čistící vata) na šperky.
A pokud by ho ani tohle netrklo, tak bych horoucně děkoval, že mi tentokráte přivezl tak honosný a rozměrný dar, že se nevešel do bytu, a'la- to auto k výročí jsi mi nechal před barákem?

anonym

Ja bych se hned rozvedla !!
Ba ne , neresila bych to tolik. Kdyz zapomene , nic nerikej , a vecer nalej sobe vinecko a jemu do sklenicky vodu a rekni , at premysli.. 🙂
Muj kamarad zapomnel na manzelky 50 ! Ona , protoze ho zna , vsem zakazala cokoliv mu pripominat. Kdyz prisel domu , tak jeste rekl , kde se tam vzalo tolik kytek !! A odpustila. 🙂 -iv-

Mad

Nic. Hlavně, že jsme zdraví.
Když jsme měli 25.let, přijela tchyně, vrazila manžovi do ruky kytici růží, pronesla ,,Ignorante",zkásla ho i s benzínem a odjela.Od té doby to má v mobilu jako upozornění a tak si vzpomene.Horší to je u mne, prostě den jako jiný.Hlavně,že jsme zdraví.

Drap

Já jsem zapoměl to samé předevčírem. Život jde dál............

anonym

pokud nesedí celý den v hospodě a chodí do práce, tak určitě se někdy stane, že na něco zapomene, takže co udělat?
pokud vás to netrápí a berete to jako každý jiný den, tak mu to ani nepřipomínat; jinak mu popřát hezké výročí a je to ;D

Danča84

Jak to děláme my: manžel ví datum, ale ono je to právě dneska???!!! (asi dědičné, tchán to dělá taky:-D). Takže jak na to – narozky příbuzných vedu v evidenci já, svátky jsou napsané na internetu, a naše výročí? Když se blíží Valentýn, výročí seznámení nebo svatby, má manžel vždycky v šupleti bonboniéru. Ta tam vydrží i pár týdnů před použitím, a když manža vidí že se „něco děje“, na prostřeném stole hoří svíčky, voní lepší večeře… Vytáhne tu bombošku a tváří se, že jí přeci koupil právě dneska:-) Puget v tomto případě nedoporučuji, nemá dostatečně dlouhou trvanlivost:-)))
Dokud mu ale tenhle trik neporadil kamarád, zapomínal manželíček pravidelně. Smutná jsem sice byla, ale život jde dál. Vždycky jsem to přešla slovy – Ten nejhezčí dárek jsi pro mě stejně Ty!