Lgee

Jak byste reagovali, pokud by vám někdo daroval hru, kterou už tak dlouho chcete?

V ceně 75euro, není to hodně peněz, ale jen tak je to myslím, že strašná suma. Jak byste reagovaly?

Ptáte se jen žen? Nebo i mužů?

Jak byste reagovaly, pokud by vám někdo daroval hru kterou už tak dlouho chcete?

Odpovědi
elkon

Žádnou hru nechci, věnuji se smysluplnějším činnostem.

Kelt

Tak to myslíš stolní nebo počítačovou hru? Tak raději koupit legálně v obchodě. A tady nezáleží na ceně. Kdybych něco chtěl, tak si to seženu. A jestli to koupím v obchodě nebo od někoho, ale budu to mít, tak moje pocity budou asi stejné. Budu rád. S prodavačkou asi nepůjdu kvůli nějakému zboží na kafe, na pivo a pod, ale s tím člověkem třeba ano.

Drap

Nechci žádnou hru, tak bych ji zřejmě okamžitě dárci vrátil.

anonym

Stolní by mě potěšila a rovnou ať si se mnou zahraje.