Avatar uživatele
rosinka

Jak byste oslavili padesátiny?

Nebo – jak jste je oslavili, jde to nějak zajímavěji,než se to běžně dělá,tzn. alkoholem a jídlem?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? terry, Andělé, johana 56, Deli před 4578 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
lexx

mám to již za sebou a od zaměstnavatele jsem obdržel spešl gešenk: výpověd

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Já jsem netradičně slavila třicetiny – toužila jsem se podívat do Benátek, takže jsme si během dovolené udělali celodenní výlet do Benátek a manžel mi tam předal i dárek, šperk. Bylo to úžasné.
Samozřejmě mě ale stejně neminula rodinná oslava s chlebíčky a dortem 🙂

Padesátku bych oslavila zas nejradši zážitkem – výletem někam.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Neslavím narozeniny, není to moje zásluha a moc k radosti na tom není.

Lidem v okolí popřeji jak se to obvykle dělá a to myslím stačí. Ono víc člověka zahřeje že si na to někdo „cizí“ vůbec vzpomene.Jenom na tu šedesátku jsem pozval i své sourozence. Prostě jsme se sešli zavzpomínali a zase rozešli. Bylo to naposled, žádná další šedesátka nebude.

Ani ohňostroj nebyl a to v ohňostrojích podnikám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Já nemám ráda takové ty sešlosti -kde se lidi sejdou jen proto ,aby se najedli a napili- jinak se třeba kolik let nevidí.
Moje padesátiny byly moc prima dostala jsem peníze na cestu do mé oblíbené destinace . A všem jsem uletěla a užila si to parádně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Třeba nějakou videoprezentací fotek nejpříjemnějších životních okamžiků

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Loni jsem měl padesátku a zrovna byl mizerný rok.Oslavil jsem ji s manželkou skromně,při lahvičce vína a svíčce.Žádné jiné oslavy nebyly,prostě jsem na to neměl.Rodina mi to neodpustila,někteří dnes mají na krku exekutora.Když na to nemám,tak prostě nebudu dělat kabaret pro spoustu lidí.Taky oslavy nesnáším.Je to spoustu humbuku pro nic.Všem slibuji,že udělám trachtu pro všechny až na svém pohřbu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek