Rokio

Jak bych se odvděčit svému otci, který mě včera a předevčírem vzal do lesa?

V obou dnech jsme tam byli několik hodin. Ušli jsme docela dost kilometrů, viděli jsme chatu na samotě u lesa, mloka ze dřeva, prošli jsme dětským parkem, a dokonce jsme byli v Mašovicích, kde jsme zhlédli malý stadion, kostel, hospodu, ordinaci praktického lékaře a hřbitov.

Také měl táta pro mě svačinu a pití a zdarma nás obsloužil řidič autobusu.

Co bych měl pro něj udělat? Udělal mi velkou radost a chtěl bych vyjádřit mu vděčnost a oplatit mu to.

Nejlepší odpověď
Drap

Vezmi ho do lesa na druhou stranu. Nezapomeň mu vzít taky svačinu.

Další odpovědi
zbyndo

Najväčšia odmena je pre neho to, že si sa cítila dobre,a bola šťastná,pre milujúceho otca niet väčšej odmeny.

Arne1

Opravdu se mu musíš odvděčit že tě tam nenechal. Určitě jsi sebou neměl chytrou Mařenku a tak by tě Ježibaba upekla.

Gus_Fring

Měl bys ho prásknout za nepřecházení přes přechod.