Rokio

Jak bych se mohl vyrovnat svým intelektem normálním uživatelům webu, jako jsou Mc Merkurion, elkon, nebo Kepler?

Jsem pouze manuální zaměstnanec z řad z prostých dělníků. Mám maturitu ze státní školy z doby, kdy byla ještě inkluze v plenkách. Ano, musel jsem se integovat. Inkluzi jsem zažil až na učilišti. Umím dva cizí jazyky, psát všemi deseti, počítačovou gramotnost a podle známek ze základky i všeobecný přehled.

To ale nestačí. Mc Merkurion, elkon i Kepler jsou určitě mnohem chytřejší. Věnují se samostudiu a mají vysokou školu. Moje nicotná maturita je proti tomu úplné nic.

Uživatelé, napište mi prosím, jak nebýt alespoň o tolik hloupější jako tihle inteligentní uživatelé?

Odpovědi
Kelt

A proč se chceš vyrovnávat s někým. Proč se chceš srovnávat? Uvědom si, že si jedinečný, i když to každý neocení. Ale vzdělání a přehled není to nejdůležitější. Třeba mezi řádky je cítit občas pokoru, skromnost a ne pýchu, jak bylo v otázkách typu, jsem slavná osobnost a podobné otázky z nedávné doby. A když se chceš s někým srovnávat, tak si uvědom, že ty máš 25 let a ostatní jsou minimálně 2 x starší. To máš dostatečnou dobu na zvýšení intelektu i ostatního. A mimochodem, většina uživatelů patří mezi normální lidi.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.