jirka F

Jak by si poradili s Rokiem na jiných diskuzních fórech pokud by tam psal to samé co tady?

Nejlepší odpověď
Filip84

Dostal by trvalý BAN. To samé Ty.

Není to nic proti vám, ale – prostě a jednoduše – psychotické nastavení vašeho mozku se projevuje do vašich příspěvků – otázek i odpovědí. Běžné populaci to vůbec není příjemné číst, nehledě na vaše opakované výlevy, že se zasebevraždíte, atp. Ty jsi, navíc, substandardně inteligentní.

Jedna a jedna jsou dvě, viď?

Další by bylo odvislé od zaměření toho kterého konkrétního fóra, protože oba dva pořád něco řešíte, pořád se na něco stěžujete, pořád se v něčem patláte, vlastně máte opravdu „zajímavý“ život. To je toxické chování, které otravuje samo o sobě, bez nutnosti „oplývat“ nízkým intellektem a / nebo psychickou chorobou, nemocí či úchylkou.

Další odpovědi
plebs

Podle mého odhadu je demokracie a svoboda slova, když má někdo výhrady nemusí to číst.
Jak má názor kolega, nechodím na duhové srazy, modrých ani růžových ptáků, rudochů, rovněž nekoukám na zprávy neb do tisku kde je různá pravda.
Rokio se přiznal že bere bobule a naopak řada spoluobčanů i politiků si choré zdraví nepřizná a hlásá svoje moudra.

Tonda Káňa

Asi ban, těžko říct…

zjentek

Tak pokud by web byl k tomuto určený, jako na př. tady, byl by býval Rokiáč pro web výhrou, stejně jako ku př. tady. Stejně tak elkon, mamrd filípek a pestrá paleta dalších postižených jaxi primárně směrem od kebule dolů 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Filip84

A proč se do něj navážíš ausgerechnet Ty? Ty jsi naprosto stejně toxický, jako on, zčásti stejně, zčásti jinak, ale vyjdete, zhruba, nastejno! 🙄🤪

elkon

Filipe – souhlas. Dementi by si měli založit svůj web.

Filip84

elkon: Ale ony jsou! Mohou psát na schizofrenik.cz, lamparna.org; cituju: „lamparna.org je prostor určený všem, kteří si potřebují na něco postěžovat nebo kteří chtějí zjistit, na co si stěžují ostatní. Lampárna neslouží jen ke vkládání stížností, ale i k vyjadřování sympatií nebo antipatií k jednotlivým uživatelům.

To je jak dělaný pro jyřýka🤪: tomu o žádný vědomosti nejde, kde už je jednou vytunelováno, tam je veliký hovno. Chce pozornost, chce se stěžovat, vyjadřovat své názory. No tak? Prosím pěkně! 👌

Ale jim to nevysvětlíš, jsou to neskutečná sebestředná, associální, hovada! 🤪🤓