zjentek

Jak by se správně měli cítit občané (67%) s platy hluboko pod hranicí důstojného příjmu?

Nejlepší odpověď
elkon

Co to je zase za bláboly? Každý je svého štěstí strůjcem. Každý se cítí tak, jak si zařídí. Každý má možnost dělat vše pro to, aby se měl dobře.

Další odpovědi
Drap

Měli by se cítit spokojeně, a očekávat lepší zítřky, tak jak si přeje vláda. Několikrát za den by si měli stále upakovat, že ODS nenechá nikoho padnout.

df

Tak, že se místo peněz mají zaměřit pozornost na něco jinýho, co jim dala prozřetelnost za úkol.