Complex

Jak by měl člověk žít, aby se v příštím životě narodil jako ufoun?

Nikdo neví? :(

Nejlepší odpověď
Kepler

Tak na tohle jsem krátký. Tady by mohl poradit jenom aliendrone.

Další odpovědi
annas

Pokud se vaše duše, která bude čekat někde za keříčkem, dočká toho, že budou ufouni na zemi, tak můžete mít štěstí, že duše „skočí“ do nějakého mimozemčana.

Jedině být trpělivý. .Kdybyste byl žena , mohls bysste porodit ufounky a vy byste se o ně staral. Možná by vám pak nějak pomohli dostat se mezi ně.

Je to všechno ve hvězdách. Zkuste se mrknout do odkazu.
http://thesims2-niki.blog.cz/0808/mi­mozemstani

elkon

Další vymaštěný dotaz. Že už to někdo nezarazí.

autacek

Člověk by měl především žít tak, jako by se
v žádném příštím životě nenarodil. A pak, kdo ví.

ivzez

Ale jo, víme.
Ale ufounovi netřeba odpovídat, jak se stát ufounem. (–: