Agneta

Jak by Ježíše odsoudil dnešní soud?

Nejlepší odpověď
gecco

Myslím, že kdyby se dneska v Izraeli pokusil o totéž, jako před dvěma tisíciletími, ani by soudu nedožil…
Akorát nevím, jestli by po něm dřív ´skočili´ Židé nebo muslimové…
😉

Další odpovědi
jmhad

A kde? V USA by toho revolucionáře zastřelili, Židé ukamenovali a muslimové uřízli hlavu. U nás by naopak byl vítán asi jako Babiš, Okamura či kdysi veverky.

lexx

pokud by ho dneska zajaly tajné služby tak potěš…chtěli by okamžitě znát jeho vynálezy a prostředky, nové zbraně, létající objekty, tajemství antigravitace, teleportace, levitace, telepatie a jeden ví co všechno, jak měnit vodu na víno, léčit rukama a oživovat mrtvé…on to ovládal již tenkrát

anonym

Nevím, ale zákon polarity říká, že Ježíš bude soudce lidí, žeby tichý společník samotného boha, který břehy mele?HIN SA UVIDÍ!

Agneta

Pumíku, typni si kolik by dostal?:DDD

anonym

Podle mě jsou dva, jeden bílý a druhý černý současně (duševní dualismus) napojeni na jednoho bezpohlavního/o­bojpohlavního ducha (androgyn), protože mám dojem, že za 2000 let se zrodí antikrist/krist celkem 6. (3+3)po 4. to byl, světe div se, Hitler.

anonym

Určitě „trest nejvyšší“,ale trochu jinak, než tenkrát na Golgotě… ne, že by přímo on byl mučedníkem, ale už jenom jeho přítomnost může vyvolat armageddon, ono totiž není důležité vyhrát, ale zůčastnit se.