CR chess2017

Jak budete slavit Vánoce?

Nejlepší odpověď
brillant

Neslavím vánoce.

Další odpovědi
Lamalam

Doufám, že v klidu.

Drap

Tradičně, stejně jako každý jiný rok.

luckykubrt

Já osobně vánoce neslavím. Jednak z důvodu náboženského, protože se jedná o pohanský zvyk a jednak z důvodu finančního, protože na to nemám. Vánoce by měli být především svátky klidu a míru, ale v konzumní společnosti se stali obchodním artiklem, dobou předvánočního shonu a stresem. Nevím, jestli to někomu stojí za ty nervy v dnešním chaotickém světě.

Johnnisek

Normálně.

Kelt

Mám noční směnu, takže se trochu najím, zbytek si vezmu do práce. Mrzí mne, že neuvidím vnuka, jakou bude mít radost z dárků.

plebs

Sledovat kdy bude líp