mobericsson

Jak atraktivní si myslíte, že jste na stupnici od 1 do 10?

1 je slizoun a 10 neodolatelný

Odpovědi
zjentek

Pche, nejsem žádný narcis takže jasná devítka!

Drap

Myslíš, že toto může hodnotit člověk sám za sebe? Neměli by to hodnotit ti ostatní.

df

Byl proveden pokus, kde bylo 10 mužů a deset žen. Vsichni byli očíslováni podle atraktivnosti. Pak je postavili naproti sobě. Čísla měli na čelech, ale zakrytá. Pak se museli spárovat do dvojic podle sympatie. Výsledek byl, že ± asi na 90 % měli páry po odkrytí čísel shodné čísla. Třeba trojka si vybrala trojku apod. To znamená, že člověk si podvědomě vybírá ± stejně atraktivního partnera, nebo k sobě rovného. Ono to nemusí být o atraktivitě, ale že se k sobě ten pár prostě hodí, ladí.

Lgee

Myslím že kdokoliv nad 5 bodů se může udělat 10 pomocí makeupu či plastiky.

paul1

Záleží na tom, kolik můj protějšek má při posuzování v sobě alkoholu.

cappuccino

V podstate kazdy jedinec se zdravym sebevedomim by si mel dat 10. Zdrave seb evedomy jedinec by se mel mit rad a male nedostatky na krase tolerovat. Takze ja si davam 9, protoze na tom sebevedomi musim jeste trochu zapracovat:)