TTTAnakinTTT

Jak a kde lze nejrychleji vystudovat VŠ?

Slyšel jsem ze někteří geniální lidé vystudovali vysokou např. bakaláře za 1 rok. Jak je to možné? To jako že se učili dopředu a udělali zápočet a pak si prostě udělali zkoušku? V Česku toto nejde (teď zrovna nemyslím případ Právnické fakulty v Plzni :D)? Kde všude v Evropě je tohle možné? Děkuji za odpovědi
Doplňuji:
Abych svou otázku lépe specifikoval: Myslím tím, pokud se naučím např. 1 předmět o prázdninách, mohl bych pak po začátku školního roku požádat o příležitost složit zápočty a zkoušku za ten předmět? V Čechách to asi nejde, a co v zahraničí?

Odpovědi
jepik

Zeptej se velkého legislativce a poslance Marka Bendy on ti určitě poradí jak to udělat. Má s tím již osobní zkušenost !!!!§

anonym

Stačí mít dost peněz a titul si můžeš koupit a máš to ihned!!!!

mosoj

Proč by to nešlo. Udělej si všechny zkoušky a máš to třeba za rok.

JJp

Za uplynulé 3 roky jsem odstudoval 50 předmětů, pokud všechny úspěšně absolvuješ během 1 roku, dostaneš Bc. za 1 rok.

honza19hk

šlo to na Plzeňských právech když jsi měl dost peněz:-)