Alegro

instalace internetu

nevim jak nastavit pripojeni k internetu :SS

Nejlepší odpověď
anonym

Zde je návod. nashledanou

Zdroj: www.ce4you.cz/ar­ticles/detail­.asp?a=57

Další odpovědi
kenyrts

Návod na nastavení počítače pro připojení k internetu.

1. Nastavení sítě:

Pokud jste obdrželi email s novou IP Adresou, Maskou a Bránou, provedete jejich nastavení ve stejném okně, jako servery dns (viz popis dále). V opačném případě ponecháte tyto hodnoty beze změn.

Proveďte nastavení serverů DNS1 a DNS2 podle níže uvedených hodnot.

DNS1: 81.19.34.2 (Upřednostňovaný server DNS)
DNS2: 81.19.33.2 (Náhradní server DNS)

V případě, že máte v řádku DNS1 shodné nastavení jako v řádku brána, ponechte toto nastavení a do řádku DNS2 uveďte zde uvedenou hodnotu DNS1.
Postup nastavení ve WXP:

Přes nabídku „Start“ otevřte složku „Ovládací panely“ a v ní pak „Síťová připojení“. Na položce „Připojení k místní síti“ (pokud máte pro přístup k internetu ve Vašem počítači osazenu wifi kartu, pak na „Bezdrátové připojení“) klikněte pravým tlačítkem myši a zvolte „Vlastnosti“. Po otevření okna vyhledejte a levým tlačítkem označte „Protokol sítě internet(TCP/IP)“ a zvolte vlastnosti. V okně, které se vám otevře změňte položky „Upřednostňovaný server DNS“ a „Náhradní server DNS“ dle předchozího popisu. Volbou „OK“ změny potvrďte.

1. Nastavení poštovního klienta:

Pokud používáte pro příjem a odesílání pošty některého z poštovních klientů (outlook, mozilla a pod.), proveďte si v nastavení všech účtů změnu v položce „SMTP server, server pro odesílání pošty“ zadáním následující hodnoty.

SMTP: smtp.hosting.cz
jméno: xtro@pavkon.cz
heslo: xtro007
Postup nastavení v Outlook Express:

V menu na horní liště zvolte „Nástroje“ a v nich pak „Účty“. Na záložce „Pošta“ jsou zadány Vaše e-mailové adresy. Vyberte adresu a zvolte v pravém menu „Vlastnosti“. Vyberte záložku „Servery“ a v položce „Odchozí pošta (SMTP)“ nahraďte původní záznam novým (smtp.hosting.cz). Dále je třeba zaškrtnout volbu „Server vyžaduje ověření“ a zvolit „Nastavení“. V nově otevřeném okně vyberte volbu „Přihlašovat se jako“, do pole „Název účtu“ vepište jméno (xtro@pavkon.cz) a do pole „Heslo“ pak heslo (xtro007). Ještě zkontrolujte zaškrtnutí volby „Zapamatovat heslo“ (defaultně je zaškrtnuto). Volbou „OK“ změnu uložíte. Nastavení je třeba provést pro každou e-mailovou adresu samostatně.

denimirl

ziju mimo cr takze nemam moc zkusenosti s internetem v cechach,jinak co se tyce zahranici tak staci nahrat novej win treba visu nebo 7 tak se to nahraje vsechno automaticky anichz bych musel nastavovat cokoliv