TommyKiller1

Jak nastavit automatické připojení k internetu?

Pokaždé když naběhnou windows 7, tak musím kliknout na ikonku internetu a pak na připojit. Můžu nějak nastavit, aby se počítač připojil k netu automaticky po startu windows? Díky!

P.S. Zkoušel jsem vytvořit zástupce netu a hodil ho do složky startup ve startu, ale pc se automaticky nepřipojí.

Odpovědi
mosoj

Ovládací panely / síť ,Internet/zobrazit úlohy a stav sítě/ připojit nebo odpojit
Doplňuji:
Je si třeba vytvořit v počítači síť a k té se jednou pro vždy připojit.
Pokud ji vytvořenou nemáš, musíš se vždy připojovat, stejně jako někde v hot spotech.