Vanda6

Pevný internet PODA do dvou počítačů…

kdysi jsme si koupili počítač a k němu pevný internet PODA,letos jsme si koupili notebook a chtěli by jsme mít ten internet aji v notebooku,když do noťasu zapojíme ten kabel,tak nám to napíše,že internet je zapojen,ale když najedeme na firefox internet nejede (google,youtu­be,uloz.to atd.) nevíte jetli není potřeba nějaká instalace nebo něco takového ???

Odpovědi
Reuef

Obcas se stava, ze poskytovatel povoli pouzivani internetu jenom pro urcite pocitace (pouzije k tomu MAC adresu pocitace) takze si tam zavolej nejspis to budes muset resit tak, ze si domu poridis router a poskytovateli nahlasis jeho MAC adresu ale to uz ti snad vysvetli on .)

Michal Kole

Asi není astavena místní síť nebo je něco špatně nastaveno na switchi/route­ru/hubu.

Ve Windows je Utlitka Průvodce nastavení sítě Ovládací panely > Síťová připojení.