samicek333

Jak přenastavit připojení k síti?

Máme přes wifi připojený internet k jednomu známému, ale teď se tu objevil další net – někdo cizí a počítač se nám pokaždé, když ho zapneme připojí k němu. Jde to nějak přenastavit?
Doplňuji:
arygnoc: to právě dělám při každém zapnutí pc a už mě to štve…

Nejlepší odpověď
arygnoc

otevřte síťová připojení.
odhlaste se z připojení.
připojte se k žádoucí síti.
pc by si to mělo pamatovat.

Další odpovědi
Alesh

Vlastnosti → karta Připojení → zatrhnou/odtrhnout potřebné možnosti

anonym

Asi by to chtělo přenastavit router. Pravděpodobně jsou obě sítě naladěny na stejný, nebo těsně vedlejší kanál a ty se navzájem ruší.