BoSs Storm

Co myslíte, je moje nahrávka dobrá, když jsem začátečník?

https://www.y­outube.com/chan­nel/UCEru94vPLmY­AgzovXSNsf6w?vi­ew_as=subscri­ber Ahoj co myslíte je to dobré jsem začátečník děkuji .

Ahoj co myslíte je to dobré jsem začáteční

Nejlepší odpověď
Hlada

Čekal jsem hudební nahrávku a viděl jsem nesmyslné střílení nějakých odporných monster.
Doporučuju pokračovat v léčbě.

Další odpovědi
led

Co chtěl tím videem básník říci?
chybí mi tu myšlenka Proč, jaký smysl má tento videozáznam?
Jde jen o ukázku jednotlivých scén jak jdou za sebou, nebo šikovnosti hráče?
Chtělo by to doprovodný text, písemný nebo hlasem.
Asi chci hodně od začátečníka. Ale jen sledováním ohlasů na svou práci, učením se práce jiných a vlastním úsilím, hledáním své cesty, máš šanci se něco naučit.
Nikdo se nenarodí se všemi potřebnými znalostmi. Získat jejich trvá roky.

elkon

Nic hodnotného nevidím, jen bezduché střílení. Stačila mi půlminuta.