bolak

Hrajou všechny uklízečky rády tetris?

Jedna moje známá tuhle hru úplně zbožňuje, nejdřív jsem se nad tím ani nepozastavoval, ale pak jsem si začal uvědomovat tu souvislost. Jak má radost, když každej ten díl uklidí na to správný místo a pak ji přijdou svislý 4 dílky, všechny 4 řady najednou zmizej a je čisto. Znáte taky nějakou uklízečku? Že taky hraje ráda teris, že to není náhoda?

A neměli by se na školách poradci pro volbu povolání orientovat i podle tohohle faktoru? Třeba dát každýmu do ruky tetris a toho komu to půjde rovnou začít připravovat na dráhu kosmetičky podlahových krytin?

Nejlepší odpověď
johana 56

Nevím,zda právě pouze uklízečky.Osobně uklízím pouze svůj „domácí rajon“,tetris také patříval k mým oblíbeným.
Doplňuji:
Mimochodem,práci uklízečky považuji za stejně důležitou a užitečnou jako ty ostatní.Neumím si představit např.váženého pana hoteliéra,natož pány poslance,ale ani návštěvníka veřejného WC,jak se z nich po vykonání potřeby stávají „kosmetičky podlahových krytin“,protože tutu práci nechce nikdo vykonávat.

Další odpovědi
kapka

Zdá se, že to funguje i obráceně. Tetrisu jsem nikdy moc nepřišla na chuť a v uklízení se taky zrovna nevyžívám, i když někdy musím, no.

dudu

Tak tato otázka je přímo na tělo paní -iv-, která zda-li jsem správně pochopil podniká v oboru – jako šéfová organizace uklizeček a hajzlbáb někde v západočeském regionu a možná i východní části Německa.
Moc se omlouvám, pokud jsem nesprávně pochopil doplňující informace o tom, že jí tato pozice skýtá nejen ideální vyžití v daném oboru, ale díky ekonomickým přínosům umožňuje např. se každoročně rochnikt někde u moře, a docela čato i cestoval kolem světa.
Bůh chraň to vše nezávidím, ale jak je to s tím tretrisem vašich podřízených!!

anonym

Ani ne. Na vysokoškolských kolejích vrátný pouštěl porno, pak se lekl, že jsem přišel a monitor vypnul. Šest let zpátky.

Natty*

Udělej anketu a zjisti to!

bolak

Natty*: tady je málo uklizeček, ale možná -iv-, pokud je teda pravda co říká dudu, že pracuje v tom hajzlbábnictví, tak by mohla předat podřízeným nějaké ty dotazníky, ohledně toho jak jsou spokojeni se svojí prací, a mezi otázky pak nenápadně vložit ten tetris…

annas

Až se objeví iv, vyjádří se,, zda i ona hraje tetris … Dudu sám cestuje, takže určitě iv občasné cestování přeje… 🙂

johana 56

Doufám,že se jí na tom ostrově nebude líbit až moc.Bolak zůstal,kanibalství nehrozí.