Marty Koller

Holky, jak byste se zachovaly. kdybyste šly po pláži v plavkách a cizí muž by vám zezadu pohladil zadek?

Odpovědi
zjentek

Dostal by takovou jednu do kulí, až by se vybulil! Čistě teoreticky, bo my u nás na Prajzské pláže nemáme.

led

Marty Koller ako poďakovanie za vašu otázku sme sem dostali aj spam od Lilian Nikky.

K otázke, myslíte, že majú šancu aj tie (tí) 80+, ktorých užívateľ 12kolemdojdouc poslal do hrobu? https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-zivot-po-21-ztrata-casu

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Lilian Nikky

Příspěvek smazán administrátorem.