Shizuka

Jaké je pořadí všech dílů filmu Hobit?

Chtěla bych se zeptat může mi to někdo napsat jak jdou všechny díly filmu Hobit za sebou ? :D Protože teď jsem se dokoukala na Hobit Šmakova dračí poušť a po té jsem se koukla na internet na další díly a zjistila jsem že jsou ještě dva díly Bitva pěti armád to vím že je 3 asi … protože to teď je v kinech … ale četla jsem i Hobit neočekávaná cesta a to mě úúplně zmátlo teď nevím jestli je Šmakova cesta první díl nebo druhý :D viděla jsem totiž na youtube i pár scének které vůbec v té Šmakově pošti nebyli třeba jak Bilbo poznal poprvé Gandalfa :D

Doplňuji:
Prokop Buben- Díky moc za chybu se omlouvám :D Na youtube je video jak se poprvé potkali uploadováno 2013 a Bitva pěti armád je až tento rok takže to bude spíše asi v té jedničce …:D

Odpovědi
Prokop Buben

  1. Neočekávaná cesta
  2. Šmakova dračí poušť
  3. Bitva pěti armád

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ho­bit:_Neočekáva­ná_cesta

To první setkání Bilba s Gandalfem je myslím v Bitvě pětí armád.

Mimochodem: scénky, které nebylY