masakrmen

Chci si stáhnou film Transformers 2…

Na uloz.to je jeden soubor, který má 2GB a druhý soubor který má 890MB. Mohu věřit i tomu druhému?
Doplňuji:
MrGrandy: Já vím, kamarád mě přemluvil ať du s ním zítra na 3 ale 2 sem eště neviděl takže to musím dohnat :D

Nejlepší odpověď
Ella

Proč by ne? Když to má náhled, tak ano ;)
Kvalita vypadá poměrně slušně, i když možná se ten větší soubor liší právě v kvalitě.
Já bych stahovala rozhodně ten 890 MB – přece jen to bude rychlejší, pokud nemáte premium účet =D A na koukání to stačí =)

Zdroj: http://www.uloz­.to/9470948/tran­sformers-2-pomsta-porazenych-cz-avi

Další odpovědi
MrGandy

Nějak pozdě ne? Já jdu v 17:45 na předpremiéru 3 – 3D

  • koukni se na to na kinotip.cz – dá se na to koukat