igi

Hnutí skinheds,jaký máte na ně názor????

Oblečení,ozbrojení-proti tmavé pleti,atd.

Nejlepší odpověď
iceT

Názor žádný,jen si myslím to samé jako lukáš-zmizík,totiž to,že původním smyslem skinheads bylo něco zcela jiného než dnes a na to původní se jaksi zapomělo.Tak jako si Jehovisté vybrali z bible jen to,co se jim hodí,tak skinové jedou jen podle svého modelu… http://skinhe­ad.yc.cz/histo­rie/historie_skin­.htm

Další odpovědi
Drap

Mě se líbí. Jediné co mi dost vadí, jsou jejich názory

lukas.zmizik

můj názor je ten, že mnozí „skinheads“ ani neví, co to skinheads znamená, ale hlavně, že jimi jsou…

anonym

Chceš slyšet můj názor?! Škoda,že už není po 22 hodině.Ty by jsi něco slyšel(četl)!!!