Chuchorak836

Nedáte mi nějaký tip na koníček?

Potřeboval bych nějaký hobby, kterému bych se mohl věnovat po většinu dne, místo nudy, surfování po internetu, koukáním na TV atd…
Ano, napřiklad čtení nebo sporty jsou ok, ale půl dne třeba se tomu nemůžu věnovat, protože doma tolik knih ani nemám 😁
Dík za každou odpověď, klidně si můžete trochu dělat srandu 😊

Edit: chodím do školy

Nejlepší odpověď
aliendrone

OMG, nejdříve si ujasni CO je „koníček“ / hobby, abys vůbec chápal, zda-li to pro tebe má smysl. Je to něco, co tě BAVÍ. TĚŽKO to za tebe někdo vymyslí/rozhodně, to musíš vědět TY SÁM.

Příklad:
Většina kluků se shodne na tom, že je fakticky bezva válet se s holkou v posteli. Čím více, tím LÉPE. Jenže… Pokud jsi buzík, tak to pro tebe NEVIDÍM jako dobrý tip, chápeš? 😉 😁:-D

Další odpovědi
elkon

Když chodíš do školy, tak si opakuj školní látku a pak sport, kultura, příroda, kamarádi (pokud také nečumí do PC), to je málo? Pořád lepší než zakrnět u PC Games.

da ny

JJ, práce šlechtí!
Vyper si, vyžehli, dojdi nakoupit. Uvař něco dobrého pro rodinu, či přátele (to je prima koníček).
Hele, člověče, nepochlubil ses, jestli chodíš do školy, do práce, nebo se flákáš (PÚ),
jestli jsi mamánek, papánek, příživník, či čo?
Nebo se doma jen „vezeš“ jako Ali paša?
A hlavně koníčky si člověk vybírá, také podle možností, schopností/umu, včetně finančních.
Můžeš stavět LEGO, puzzle, sbírat známky, slony, sovy nebo žáby.
Můžeš lepit, stavět modely, letadla (jezdit na soutěže), malovat
Půl dne na čtení knížky není nic moc… 😉
Co takhle zajít do knihovny, tu než přečteš, tak budeš v důchodu.
Pokud je ti 16 a více, můžeš chodit do práce (brigáda).

Dochy

Tak záleží i na tom co Tě baví.
„tolik knih nemám“ – a od toho máme knihovny
Sporty – proč ne? Máme jak individuální, tak kolektivní.
Existují i kluby zájmových her
Co turistika? Lepší se známými (podle mého názoru), ale dá se i individuálně.
Co dobrovolní hasiči?

plebs

Zkusit Národní linka 800 350 000

Kelt

Dělej to, co tě baví, zajímá, k čemu máš nějaký vztah . Uč se jazyky, historii, filmy, nebo piš, montuj atd