bolak

Hádanka: Mongolsko, Uzbekistán, Irák a Pákistán, co to je?

Nikdo neuhodl, tohle jsou státy kde Zeman bodoval ve volbách, co se týče výsledků ze zahraničí. Ještě tam byl myslím Afgánistán. Horáček zvítězil v Arménii nebo kde.

Nejlepší odpověď
annas

Když vezmi první písmena – M U I P dostanu MUIP – je to zkratka Make-up Institute Praga, kde se rodí vizážistky. atd.

https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=firefox-b&dcr=0&q=muip+pro­dukty&sa=X&ved=­0ahUKEwihr8zDpNXY­AhVCPVAKHTiXB9wQ1QI­IdSgA&biw=1112­&bih=881

Další odpovědi
Mc Merkurion

… no, pár států, kam nemám nutkání se podívat …

… no, je zajímavý, že Zemanovi vyčítají orientaci na Rusko a Čínu, a že tam stejně jako v Korejské lidově demokratické republice vyhrál Drahoš …

Kepler

Jéžiši, ten Horáček to v té Arménii mohl fakt rozseknout. Ale zapomněl na rádio Jerevan. Amatér…