BENYTA

Gratulace k 70 pro pána, který má rád mašinky a vláčky.

Hledala jsem nějakou vhodnou pohlednici – přání, které bych mu mejlem mohla poslat,ale přímo obrázky s textem jsem nenašla – neumím totiž do obrázku vložit text:-(
Prosím o nějaký dobrý odkaz.
Doplňuji:
Jak radí Curiosity – to mi počítač nenabízí a odkaz od Briketky se po několika minutách neotevřel celý,tak hledám alespoň pěkný obrázek,našla jsem parádní americké mašinky,ale byly to miniatury,tak dva na dva…
neznáte nějaký odkaz,kde bude normální pohlednicová velikost?

Nejlepší odpověď
Curiosity

Uložte si obrázek do počítače. Pro jistotu zkopírujte ještě jednou. Na zkopírovaný obrázek klikněte pravým tlačítkem na myši a kliknětě na položku 1. OTEVŘÍT V PROGRAMU – 2. MALOVÁNÍ a tam už si jen najdete ikonku VLOŽIT TEXT a na obrázku se objeví tabulka, kterou si můžete zvětšit, zmenšit dle potřeby a tam to přímo napíšete!! Je to fakt jednoduché!! Můžete si zvolit i barvu písma, velikost atd. atd. Zkuste si s tím pohrát!! Já takto tvořím obrázky každou chvíli. A POKUD VÁM TO NEJDE! ..pošlete mi obrázek na e-mail: greatcuriosity@seznam.cz i s textem a já Vám to tam vepíšu a pošlu zpět! 😉 Žádný obrázek s textem jsem nenašla. :-/

Další odpovědi
briketka10

http://www.jac­quielawson.com/pre­view.asp?cont=1&hdn=0&pv­=3166806&path=83559

myší se sáhnete na mašinku levým stiskem na myši..

do e-mailu zkopírujete odkaz nahoře pravým stiskem na myši, vložíte, potom můžete vepsat svou gratulaci jakou si vymyslíte k 7Otinám..
Doplňuji:
http://www.vi­deopohlednice­.cz/edit?huid=4&lan­g=cs&r=

tady se dá změnit text na vlastní..
ale chybí mašinka..

Děda Louda

Vyhověl by třeba takový obrázek? Přáníčko můžeš vypsat v těle zprávy a tu mašinku přidat jako přílohu.

http://img.na­dapenny.com/t20/120­41/nadap145801535­680237.jpg
Doplňuji:
Můžeš mi poslat konkrétnější představu obrázku a text, který bys chtěla doplnit. Tím se mi postaráš o naplnění programu dlouhého zimního večera. Zpracovaný návrh ti pošlu ke schválení a po případných úpravách budeš moci přáníčko poslat oslavenci, jemuž taky přeju hodně zdraví a spoustu kilometrů na kolejích.

barnajka

Několik nepohyblivých obrázků je tady http://www.uni­quegreetings.com/cgi-bin/pta.cgi?ca­tegory=trains&p=&m=

Zadáš jenom tvoje jméno/přezdívku, tvůj e-mail, jméno/přezdívku příjemce a e-mail příjemce.
Do toho největšího okýnka se napíše text blahopřání – a klidně i s českou diakritikou (zkoušela jsem to, zobrazuje se bez problémů). Je možno připojit i jednu z nabízených písniček.
Pak už jen kliknout na Preview, opsat kontrolní kód – a odeslat.
Příjemce pak dostane do mailové schránky upozornění s odkazem, kde si svoje přáníčko může do 30 dnů ‚vyzvednout‘

PS: Výsledkem je sice jednoduchoučká pohlednice, ale třeba to stačit bude.
Pokud by se žádný z obrázků nelíbil, po kliknutí na ‚more pictures to choose from‘ se zobrazí ještě jedna stránka s další nabídkou – třeba aspoň tam si něco vybereš

IK

Zkus ten odkaz od Briketky otevřít v jiném prohlížeči. Je moc pěkný, animovaný…mě to chodí ve Firefoxu.