Tom20

Fandíte někomu na fotbalovém Euru,když už tam nejsou Češi?

Doplňuji:
Já sem to taky trochu Němcům přál za tu jejich snahu;teď už tam však nejsou.Přeju to tedy Italům,protože je to můj oblíbený národ.Jinak díky všem za názor.

Nejlepší odpověď
anonym

Přeji výhru všem, ale pokud bych si měla vybrat, tak Portugalsku, protože mají nádhernou státní hymnu.
Doplňuji:
Tak ve finále přeji výhru spíše italskému týmu.

Další odpovědi
Walter94

Ano Němcům.

bolak

Slovákům
Doplňuji:
Já vim že tam nehrajou, ale vždycky když češi vypadnou, tak fandim slovákům, to už je taková tradice…

manon

No jasně, vždycky Anglánům :) Nostalgie :) Už jsou taky v trapu :) Tak nám zbyla Itálie, protože nás vysloveně zaskočila svou dobrou hrou proti Němcům. Ještě nikdy předtím jsem jim nefandila. To jejich cattenacio mne nikdy nebralo…ale dnes to bylo dobré.

Anka1597

Já Španělsku a Itálii. Teď mám ale problém, když spolu hrajou to finále 😁. Budu ale fandit Španělsku 🙂.

Trny

vždycky sem fandil Italům a nikdy to nehodlám měnit