Avatar uživatele
Samtibalfars

Existují dvě pohlaví a mnoho genderovych identit. Proč to lidé nechápou?

Proč i redaktoři velkých info serverů píší, že máme několik pohlaví? Znamená to, že jsou nevzdělaní a neumí česky a jejich nadřízení taktéž? Nebo je věc příliš nová a lidé jsou tak tupí, že si to pletou bez ohledu na vzdělání?

Také je možné, že se slepě přidávají k něčemu, co se jim hodí jen do krámu a jsou ve skutečnosti buzici a lesby, jen to nedokážou přiznat?

Kde je pravda?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? paul1 před 186 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

„… jsou nevzdělaní a neumí česky…“ … říká někdo, kdo naprosto kašle na interpunkci, v celém příspěvku nemá jedinou čárku a ani neví, kde končí jedna věta a začíná druhá.
Každej nechápeme něco, ty třeba nechápeš češtinu.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
VaclavZeman

To tedy ne, pohlaví jsou tři. Děkuju.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
paul1

Asi bude pohlaví více jako dvě, tady je to podobněji rozebrané:
Doplňuji:
Zeptal jsem se AI, asi to nebude takové jednoduché, viz:
https://1t.cz/sez­nam-druhu-genderu-pohlavi/

Zdroj: https://www.pra­guepride.cz/cs/cte­ni-a-foto/clanky/1565-dve-nebo-tri-ci-vic-kolik-vlastne-existuje-tech-pohlavi

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Třeba proto, že je to blbě interpretováno. Je to nová vlna. Za mě jsou pohlaví dvě, bimbas a číča, s tím se lidi narodí. Jak se později cítí, je jejich věc, ale tam dole pořád budou mít bimbase a číču.
Pokud se někdo cítí jako veverka, ať se jako veverka chová a jde bydlet do lesa.
Ale možná jsem už na takové úvahy stará.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Václave, muži, ženy a děti? děkuju.

Avatar uživatele
VaclavZeman

Muž, žena, intersexuál. Mám mnoho přátel hermafroditů a viděl jsem to na vlastní oči, má oboje! Tak to prostě je, ne u každého se dá určit, zda je muž, či žena. I když tento můj kamarád je chlap jako hora, ale má oboje, fakt! A přeci jenom, žijeme proboha v jednadvacátém století… Děkuju.

Avatar uživatele
elkon

Zjentek, neděkuj, je to hovadina. Děti jsou mužského, nebo ženského pohlaví.

Nový příspěvek