Samtibalfars

Existují dvě pohlaví a mnoho genderovych identit. Proč to lidé nechápou?

Proč i redaktoři velkých info serverů píší, že máme několik pohlaví? Znamená to, že jsou nevzdělaní a neumí česky a jejich nadřízení taktéž? Nebo je věc příliš nová a lidé jsou tak tupí, že si to pletou bez ohledu na vzdělání?

Také je možné, že se slepě přidávají k něčemu, co se jim hodí jen do krámu a jsou ve skutečnosti buzici a lesby, jen to nedokážou přiznat?

Kde je pravda?

Nejlepší odpověď
quentos

„… jsou nevzdělaní a neumí česky…“ … říká někdo, kdo naprosto kašle na interpunkci, v celém příspěvku nemá jedinou čárku a ani neví, kde končí jedna věta a začíná druhá.
Každej nechápeme něco, ty třeba nechápeš češtinu.

Další odpovědi
VaclavZeman

To tedy ne, pohlaví jsou tři. Děkuju.

paul1

Asi bude pohlaví více jako dvě, tady je to podobněji rozebrané:
Doplňuji:
Zeptal jsem se AI, asi to nebude takové jednoduché, viz:
https://1t.cz/sez­nam-druhu-genderu-pohlavi/

Zdroj: https://www.pra­guepride.cz/cs/cte­ni-a-foto/clanky/1565-dve-nebo-tri-ci-vic-kolik-vlastne-existuje-tech-pohlavi

iceT

Třeba proto, že je to blbě interpretováno. Je to nová vlna. Za mě jsou pohlaví dvě, bimbas a číča, s tím se lidi narodí. Jak se později cítí, je jejich věc, ale tam dole pořád budou mít bimbase a číču.
Pokud se někdo cítí jako veverka, ať se jako veverka chová a jde bydlet do lesa.
Ale možná jsem už na takové úvahy stará.

zjentek

Václave, muži, ženy a děti? děkuju.

VaclavZeman

Muž, žena, intersexuál. Mám mnoho přátel hermafroditů a viděl jsem to na vlastní oči, má oboje! Tak to prostě je, ne u každého se dá určit, zda je muž, či žena. I když tento můj kamarád je chlap jako hora, ale má oboje, fakt! A přeci jenom, žijeme proboha v jednadvacátém století… Děkuju.

elkon

Zjentek, neděkuj, je to hovadina. Děti jsou mužského, nebo ženského pohlaví.