Dr. Darko

Existuje UFO nebo nějaká jiná mimozemská civilizace?

Nejlepší odpověď
Edison

Nezaměňu UFO s mimozemskými pidlivizacemi UFO neznamená nic víc, než neidentifikovatelný létající objekt. Nemusí být nutně mimozemského důvodu. O mimozemských pidlivizacích platí co píš McM.

Další odpovědi
hapiky

Není to o tom, jestli existuje nebo ne. To je spíše o tom, jestli dosavadní pozorování či jiné důkazy výskytu UFO stačí k tomu, aby se tomu dalo věřit. Jsou skeptici, kteří nebudou věřit ani když je uvidí na vlastní oči. Jiní je viděli i několikrát, proto věří. Já jsem je nikdy neviděl, ale věřím že existují, jestli už paradoxně nejsou dávno mezi námi.

anonym

Přesvědčit se v mysli o tom, že nějaká rozmatlaná světélkující věc na obloze musí být nutně mimozemského původu není nic jiného než naprosto ničím nepodložený sebeklam. Protože s daleko vyšší pravděpodobností je to něco jiného pozemského.

Jiné civilizace ve vesmíru možná existují, protože jsme jakékoliv jejich projevy zatím nepozorovali je to jen nepotvrzený teoretický předpoklad. Je docela dobře možné, že život než zničí sám sebe neúměrnými zásahy do vlastního životního prostředí existuje kdykoliv tak krátkou dobu, že jsou projevy života n planetách spíše jako záblesky fotoaparátů na stadionu, záblesků je hodně, ale v jeden jediný okamžik se jich moc nesejde.

Mc Merkurion

… samozřejmě, vzhledem k velikosti vesmíru by bylo plejtvání místem, kdybychom zde byli sami …

Dochy

UFO existují. Jestli existují mimozemské civilizace tu nikdo jistě neví.

Lukas27

Je to možný, proč by ne. Vesmír je tak velkej a neprobádanej. V dnešní době ani není možný někam daleko doletět, abychom to zjistili. A pokud je nějaká civilizace technologicky na stejné úrovni, tak se sem taky nemá jak dostat.