RadaBrysova

Opravdu přilétá k nám na Zemi UFO?

Pořád někde čtu či vidím dokumenty v televizi o UFO a že nás napadnou. Proč by sem ale chodili? Co by tady tak mohli hledat?
Ale k čemu by jim ty informace byly?

Nejlepší odpověď
hapiky

I když jsme asi pro ně taknějak pokročilí neandrtálci, můžeme se domnívat, že máme něco, co oni nemají, a to něco musí být hodně důležité. Také je možné, že je to jen zvědavost a nenápadná pomoc pro rychlejší vývoj. Také je možné, že to jsou budoucí pozemšťané, kteří něco potřebují, ale nesmí zasahovat do našeho vývoje kvůli časovému paradoxu. Také může existovat nekompromisní vesmírný zákon o nevměšování!

Další odpovědi
Nuk nuk

Osobně nejsem moc přesvědčená o existenci mimozemské civilizace. Ještě jsem neviděla seriózní pořad ani nečetla seriózní článek, který by přesvědčivě tvrdil, že byla nějaká objevena. Vše jsou v lepším případě teorie a nepotvrzené odhady, v horším jen konspirace.
Na sruhou stranu, pokud by nějaký život někde jinde ve vesmíru existoval, nikde není psáno, že by byl na vyšší úrovni, než na Zemi. Může to být také naopak. A když už by se tedy snažili najít naší planetu a nějak nás zkoumat, tak víte, proč by to dělali? JEdnoduše ze stejného důvodu, ze kterého se o to snažíme my, pozemšťané.

kelley

  1. UFO je anglická zkratka pro „neidentifiko­vatelný létající objekt“, takže to může být cokoliv, od výsledků lidské činnosti (meteorologický balón, padající část rakety…) přes přírodní úkaz (meteor…) a klidně i ta loď mimozemšťanů.
  2. Existenci MZ připouštím, ale spíš že je příliš daleko od nás a má příliš odlišnou formu života, takže je téměř nemožné se s nimi spojit.
  3. Otázkou je, proč by sem měli letět (jak správně podotýkáš)? A ty žvásty o havárii u Roswellu ať si strčí někdo někam… To mi budou povídat, že mají tak úžasnou technologii, že jsou schopni sem letět x tisíc světelných let a pak tady ta nemehla havarují?
  4. Televizi nelze věřit.

Mravenec

Třeba informace o nás, ale nevěřit všemu, co je v televizi.

marci1

Nebylo prokázáno, že UFO opravdu existuje, i když se o tom píše. I kdyby existovala jiná „vesmírná civilizace“, tak si myslím, že by se s námi chtěli spřátelit a dozvědět se o naší Zemi co nejvíce. 🙂

Pruzkumnik

Jáj, proč by nás napadali :D
Ale hapiky má částečně pravdu, máme něco co oni nemají, proto ke mě občas zaletí na dobrou domácí svíčkovou na smetaně nebo vepřo knedlo zelo, ale že by měli zlí úmysly, to né.
Když bych to měl vysvětlit proč zrovna kvůli našemu jídlu, mají až moc výkonou technologii. Prostě svoji nevýkonou technikou uděláme pivo, ony svoji výkonnou technikou vodku. Nikdy jsem jejich jídlo sice neviděl, a to že mě na něj už několikrát zvaly, ale předpokládám že to bude prostě čirá voda s nějakou chutí, nebo nějaký želé(jako v náštěvnících) nebo prášky nebo ještě húře, něco co si nedovedu představit
Nikdy jsem je neslyšel u stolu že by si povídali o nějakých invazních plánech, mě spíš říkají kde všude byly, jaké jiné bytosti poznali, taky že je jejich planeta, že je menší jak ta naše a že po průmyslové revoluci je úplně zničená, suroviny těží z jiných neobydlených planet, měsíců a komet, já jim zas řekl jeden vtip, že toto byla průmyslová revoluce u nás(ukázal jsem jim video parního stroje).
Taky jsem se jich zeptal jestli ví o tom pádu ufo v americe, prý jim to jelo celý …(na jejich časovou jednotku si bohužel nevzpomenu) ve zprávách, takže po tom co jejich přistávací moduly začali honit po obloze stíhačky, tak si přistávací moduly vylepšili o vlnový štít, má to prý tu výhodu že je není vidět na radaru, ale nemůžou si na druhou stranu naladit televizi ani rádio.

Smode

Bylo by hodně povýšenecké a zároveň naivní si myslet, že ne. S největší pravděpodobností tedy ano. Ale garantuji ti, že obyčejný plebs (my) o tom rozhodně nevíme (zaměrně).
Také by bylo dobré vědět, jak už tu někdo psal, že budou nejspíše na daleko vyšší technologické úrovni když už se sem dostali a tím pádem se na nás budou dívat jako my se díváme třeba na brambory. Využijí nás a slupky zahodí. Děláme to snad s přírodou a zvířaty jinak? Ne. Není tedy důvod aby se s námi snažili jakkoliv dohadovat. Kdo je v převaze je vždy vítěz a určuje pravidla beze zbytku.

hapiky

marci1: Oni o nás ví hodně více, než "My"samy. Proto se také chovají inkognito!