existuje takováto rušička?

soused poslouchá neustále hlasitou hudbu-existuje nějaká rušička na rádia? (rušička na mobil existuje)

Nejlepší odpověď
mosoj

Nepíšeš z jakého zdoje ta hudba je !!!

Pokud je to z radiopřijimače,
vyndej si z kuchyňského mixeru či vrtačky odrušovací člen a můžeš rušit celý panelák do doby než na tebe někdo pošle někoho z radiokomunikací.

Pokud je to z CD či MP 3 a pod. tak můžeš rušit jedině klepáním kladívkem do zdi.

Další odpovědi
led

Ano, ale použitím takej rušičky voči druhým osobám, objektom, porušujete zákon.

Drap

Samozřejmě že existuje, všechny radiové vlny lze rušit. Bohužel nevím, zda efekt by byl srovnatelný s vynaloženými náklady.