Rokio

Existuje nějaká osoba, které byste s největší radostí nakopali zadek?

Nemluvím jen o lidech z vašeho okolí, ale i o těch, které znáte prostřednictvím internetu, či jiného komunikačního mé­dia.

Pokud takový člověk existuje, ze kterých důvodů vás tato osoba štve a co nejhoršího vám udělala?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, dokonce několik. Důvody by nebyli u všech stejné.

Další odpovědi
annas

Myslím, že je to zbytečné Věřím v bumerang.

"Elektřina, čas, zemská přitažlivost, láska. Všechny síly, který uměj člověku skutečně nakopat zadek, jsou neviditelný.“ — David Mitchell

Zdroj: https://citaty­.net/citaty/280027-david-mitchell-elektrina-cas-zemska-pritazlivost-laska-vsechn/

Když někoho kopnete do zadku, tak je stále před vámi a vy za ním.

dubraro

Teď zrovna momentálně parta idiotských fanoušků, která včera v hospodě řvala tak, až mne z toho rozbolely zuby.

led

Zaujímavá otázka.
Sú aj takí, ale vyvíjať úsilie k zbytočnej práci… takých ani len kopanec do zadku nezobudí. Múdremu napovedz, ale ten nemúdry si aj tak urobí po svojom.

Mc Merkurion

… ano … koukni se do zrcadla a přečti svoje názory …

anonym

Existuje řada lidí u kterých jsem si jistý že svou činností výrazně škodí společnosti, přesto potřebu nakopat jim zadek nemám, protože to by problém neřešilo …

paul1

Bylo jich pár, co se snažili usměrňovat můj život ve svůj prospěch (byli to moji bývalí vedoucí). Dozvěděl jsem se o tom až s odstupem času a mezitím jsem se odstěhoval, takže kopání by se ani uskutečnit nemohlo. A také nevím, či ještě žijí