WhiteCrow

Existuje něco jako šťavnaté a nízkokalorické pití?

Miluju mošty, ale měl bych si najít něco méně sladkého :)

Nejlepší odpověď
aliendrone

Pokud jde o MOŠT (tedy lisovanou šťávu z ovoce), tak asi není pomoci, ona zase TAK MOC sladká není. Jiná věc je „mošt z krabice“, to se dělá z koncentrátu a UKRUTNĚ doslazuje.

Kup si odšťavňovač a dělej si OPRAVDOVÉ mošty ČERSTVÉ, nad ně není. Jediná nevýhoda, kterou jsem u toho zaznamenal, bylo čištění sítka. Opruz, ale vyřešil jsem tryskovým nástavcem na vodu. I tak zabere prostříknutí „dočista“ asi 2–3minuty. (Nwm proč, ale louh z tablety v myčce to někdy nezvládá „dočista vyžrat“) :(

Voda (zcela BEZ výživové energetické hodnoty) ti nepřijde dost „šťavnatá“? Znám postupy jak zařídit, aby se ti zdála LAHODNÁ a OSVĚŽUJÍCÍ a vůbec božský nektar hadr. Jsou sice poněkud drastické, ale na jejich účinnost si určitě nebudeš stěžovat. ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.