zjentek

existuje něco, co nestárne?

Nejlepší odpověď
pizlicka

v prirode igelit,ci plast?
Doplňuji:
a blbost je věčná.

Další odpovědi
led

Stárne všetko bez výnimky, to jest vzďaluje sa od svojho vzniku na časovej osi a blíži k svojmu koncu. Len tá rýchlosť stárnutia je rôzna.
Stárne i myšlienka aj spomienka na ňu, ak sa neodovzdáva ďalej, zostárne rýchlejšie a skončí v zabudnutí. To isté je i v umení, veď koľko „večných“ diel zavial čas.
Stárnutie záleží aj od uhlu pohľadu.

Damiana

Souhlasím s pizlickou. Ano, blbost nejenže nikdy nezestárne a je věčná, ale je snad permanentně gravidní a rodí zejména vícerčata.

Abych byla také trochu originální a jen se neopičila, napadlo mne ještě toto:-))
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/V%C4%9Bc_­Makropulos

badisko

Vsecho starne a podleha casu tvou otazkou jsi mi pripomel jeden zajimavy film..http://www­.csfd.cz/film/221714-podivuhodny-pripad-benjamina-buttona/

marci1

Nestárne přítomnost.

I_hate

Co třeba Bůh?

pl4toon

Fyzického nic :)

anonym

To, co zraje, nestárne. Takže údajně nestárnou muži (chachá), zraje whiska, koňak, slivovice, víno.
Také ale máme písně věčně zelené, tzv. „evrgríny“. A ty obzvlášť nestárnou a také nestárnou díla skladatelů vážné hudby, malířů a sochařů. Stárne snad socha Svatého Václava, nebo Mona Lisa, či snad Rusalka?

Reuef

To co se dostane za horizont udalosti uz nema jak starnout…

led

marci1
vtipná a logická odpoveď. Ano, príromnosť naozaj nestárne. Keď začína stárnuť zmení sa na minulosť
:)

zjentek

Braník kua, co já si všimnul, největší hlupáci na poradnách mají v nicku něco s pivem. Bude to souviset s jeho užíváním. Vím, že ty jsi přesvědčený, že jsi jiný, to oni všichni jsou. U nás v lokalitě takoví lidé nebyli dál než 50km od své zaprděné díry. Oni nemají čas- zatímco obíhá svět, oni musejí obíhat svůj lokál ,) ..mezi mnou a bolakem pár rozdílů je. Zásadní ten, že on je k idiotům laskavý. Tak buďto buď opatrný, šašku, nebo tady vyvěs něco, co vyvrací hloupost. Než narazíš..

zjentek

pro ostatní: tohle je příspěvek ke smazané odpovědi braníka, který ze mě udělal hlupáka a bolaka jedinou větou, tzv. two in one. To první sedí, to druhé ne.
pro braník: máš po knedli, jsem na lži dost úchyl ,)

badisko

:D..

badisko

:D..

led

Braník
musím s vašim názorom a nevhodným vyjadrením nesúhlasiť.

Každý sa raz dostane do situácie, keď rozmýšľa o plynutí času a blížiaceho konca…
To je podľa vás hlúposť?!

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.