Avatar uživatele
zjentek

existuje něco, co nestárne?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 15Pro koho je otázka zajímavá? petka, led, annas, quentos, samicek333, johana 56, Drap, fcoop, Damiana, Illines, RyuzakiKate, anonym, Werwolfo, pl4toon, marci1 před 4029 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pizlicka

v prirode igelit,ci plast?
Doplňuji:
a blbost je věčná.

Upravil/a: pizlicka

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Stárne všetko bez výnimky, to jest vzďaluje sa od svojho vzniku na časovej osi a blíži k svojmu koncu. Len tá rýchlosť stárnutia je rôzna.
Stárne i myšlienka aj spomienka na ňu, ak sa neodovzdáva ďalej, zostárne rýchlejšie a skončí v zabudnutí. To isté je i v umení, veď koľko „večných“ diel zavial čas.
Stárnutie záleží aj od uhlu pohľadu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Souhlasím s pizlickou. Ano, blbost nejenže nikdy nezestárne a je věčná, ale je snad permanentně gravidní a rodí zejména vícerčata.

Abych byla také trochu originální a jen se neopičila, napadlo mne ještě toto:-))
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/V%C4%9Bc_­Makropulos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

Vsecho starne a podleha casu tvou otazkou jsi mi pripomel jeden zajimavy film..http://www­.csfd.cz/film/221714-podivuhodny-pripad-benjamina-buttona/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Nestárne přítomnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
I_hate

Co třeba Bůh?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pl4toon

Fyzického nic :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To, co zraje, nestárne. Takže údajně nestárnou muži (chachá), zraje whiska, koňak, slivovice, víno.
Také ale máme písně věčně zelené, tzv. „evrgríny“. A ty obzvlášť nestárnou a také nestárnou díla skladatelů vážné hudby, malířů a sochařů. Stárne snad socha Svatého Václava, nebo Mona Lisa, či snad Rusalka?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reuef

To co se dostane za horizont udalosti uz nema jak starnout…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

marci1
vtipná a logická odpoveď. Ano, príromnosť naozaj nestárne. Keď začína stárnuť zmení sa na minulosť
:)

před 4028 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Braník kua, co já si všimnul, největší hlupáci na poradnách mají v nicku něco s pivem. Bude to souviset s jeho užíváním. Vím, že ty jsi přesvědčený, že jsi jiný, to oni všichni jsou. U nás v lokalitě takoví lidé nebyli dál než 50km od své zaprděné díry. Oni nemají čas- zatímco obíhá svět, oni musejí obíhat svůj lokál ,) ..mezi mnou a bolakem pár rozdílů je. Zásadní ten, že on je k idiotům laskavý. Tak buďto buď opatrný, šašku, nebo tady vyvěs něco, co vyvrací hloupost. Než narazíš..

před 4029 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

pro ostatní: tohle je příspěvek ke smazané odpovědi braníka, který ze mě udělal hlupáka a bolaka jedinou větou, tzv. two in one. To první sedí, to druhé ne.
pro braník: máš po knedli, jsem na lži dost úchyl ,)

před 4029 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

:D..

před 4029 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

:D..

před 4029 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Braník
musím s vašim názorom a nevhodným vyjadrením nesúhlasiť.

Každý sa raz dostane do situácie, keď rozmýšľa o plynutí času a blížiaceho konca…
To je podľa vás hlúposť?!

před 4029 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 4029 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek