aliendrone

Existuje DNES nějaký pořad, jako svého času Svobodnou Evropou vysílané „Rádio Jerevan“?

Klidně i nějaký podcast či jiná modernější forma, ovšem BEZ zbytečného věcného balastu. Zkrátka „jeden hlod za druhým“, přirozeně zacílený na „nebesky rajskou současnost“ a dění u nás?
Pamatujete?
Rádio Jerevan:

„Katastrofa na kosmodromu Bajkonur! Sovětský raketoplán Buran explodoval na startovací rampě. Dřevěné trosky se rozlétly do okolí několika kilometrů. Z posádky přežil jen palubní topič a nástěnkář.“

Hádanka:
Co je to?

  1. Je to veliké jako hangár pro letadla.
  2. Má to spotřebu 50 894 litrů nafty/hodinu.
  3. Krájí to jablka na třetiny.

Odpověď:
Jde o nejmodernější sovětský stroj pro krájení jablek na ČTVRTINY.

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/R%C3%A1dio_Je­revan

Snad chápte vocomněgo, tož jestli znáte, taxemstím PLS! Znovu opakuji, NEJDE mi o nějaké „sem tam vtípek v komentáři, asi 1× za 10 minut“, ale o formát, kde je toto HLAVNÍ náplní. Svět/život potřebuje trochu veselí a věřím, že smysl pro humor ani v nejskvělejší dem(ent)okracii ještě nepošel na „nedostatek financí“ či rovnou hladem a zimou. 😉 🙂

Odpovědi
led

RJ nepotrebuje vlastnú tlač. Otvorte si médiá, tv, rozhlas, noviny a objavíte hlavne v spravodajstve informácie JPP Rádia Jerevan*.

***JPP Rádio Jerevan** ->->→ jedna pani povedala zaručenú informáciu „nedôveryhodného pravdovravného“ fiktívneho zdroja*

Filip84

Protože Chouans! (F, 1988): dnes není čas se smát. Je doba řečnění, vážných tváří, blbá doba je.

Tady ti vykvedlaní, naformátovaní, převzdělaní „ajťáci“ by tomu stejně nerozuměli, prosímtě! 🙄😅

Ametyst

Existuje Rádio humor. Našla jsem ho na webu radia.cz. Právě tam vypráví Bolek Polívka. Vtipných pořadů je víc, ale nic koncentrovaného, ale humor vždycky velmi zředěný.