dust8

Dýchá se nejlépe v respirátorech ústy, nosem, anebo kombinací obou?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… nejlépe, když je uschován v kapse …

Další odpovědi
elkon

Když už to musí být, tak v nanoroušce. Ta mi nevadí.

da ny

To má každý jinak. Alergik a astmatik, člověk s rýmou to nosem neudýchá.
Když dýchá pusou, velmi si ubližuje, Je to v roušce i respirátoru, nebezpečné/nez­dravé.

paul1

Dnes jsem si ho vzal poprvé, předtím jen chirurgickou roušku. Je to rozdíl, dost mi to vadilo, ale co se dá dělat. Dýchal jsem ústy i nosem, bylo to horší jako rouška.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.