peterd108

Držíte dnes půst?

Nejlepší odpověď
Drap

Tak jak jsme už léta zvyklí. Bez masa až večer kapr, a jinak čočka a podobně.

Další odpovědi
annas

Jak se to vezme.

Půst od masa, jinak ze zdravotních důvodů nemůžu být zcela bez jídla.

Rokio

NE.

Kepler

Ne, jenom jako dítě mě k tomu nutili rodiče a babička. Prý bych jinak večer neuviděl zlaté prasátko. Protože jsem ho neuviděl nikdy, navzdory půstu, došel jsem k závěru, že si ze mně dělají srandu a tajně jsem chodil do ledničky na salám. Tehdy se ve mně začal utvářet vlastní světový názor. Díky bohu!

jirka F

Snažím se ho držet.

ivzez

Nedržím.

nyjono

Takřka ano. Zatím pouze kousek sýra. Za chvíli véča, to už vydržím 🙂

cochee

Ze zdravotních důvodů nemohu.

Roman71

Ne, není k tomu důvod 🙂
Ty časy, kdy jsem dětinsky od rána nic nejedl v domnění, že večer uvidím jakési „zlaté prasátko“ jsou nenávratně pryč. Takže jíme celá rodina to, na co máme chuť, ale nepřejídáme se, ani nehladovíme.

Díky Bohu jsem z tohohle opojení tradicemi vystřízlivěl.