Avatar uživatele
anonym

Dr. Axl zlaty !! Svatba !! ?? P.S. Jinou gratulaci jsem " jako " nevidela ! 🙂 -iv-

Doplňuji:
Mily , zlaty doktore ! 🙂
S vami jsem se tu hodne naucila a i nasmala. Fandila jsem vam , ale i jsem se o vas chvilkama bala. ! 🙂 Obcas se vynoril nekdo , s kym jste se handrkoval o to , co kdo zavinil, kdo z vas ( nas ) je tu vetsi debil. Podobnost s predvolebni kampani – i tady jde " o hlasy ". 🙂
Obdivuji vas , jak uspesne " klickujete " pred damskym publikem ( jako zajic v lese pred broky od myslivce ) … , ale verte mi .. !! Pred jednou " damou " neuniknete. !
Mam vas rada a tesim se na veselku ! -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 15Pro koho je otázka zajímavá? anonym, led, rynek878, kapka, Andělé, Kerberus, johana 56, chudst, tom004, arygnoc, pokazdejinak, Deli, anonym, anonym, Nazdar Bazar před 4610 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Má drahá, vřelé díky, ale budeme to asi muset uspíšit. Ne, neboj, nejsi v tom, ale když mi padl zrak na stav 10 002 bodů, najednou mi v hlavě luplo a od té doby mně v uších neustále a neodbytně zní Felix Mendelssohn-Bartholdy, Svatební pochod.
Tak jsem celej zoufalej volal na pohotovost, kde mi řekli, že na to nemají žádný lék, ale prý to přejde až u oltáře.
Takže před celým zdejším fórem tě tímto v pokleku žádám o tvou něžnou ručku. Jenom prosím neříkej ne a vezmi si mne co nejdříve, ať mne zbavíš mých nesnesitelných muk, jichž jsi jedinečná a nezastupitelná léčitelka!
Doplňuji:
Nikdy jsem netušil, že období zasnoubení může být tak intenzivně slastné, ale současně tak trýznivé. Modlím se za brzké vysvobození.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

přidávám se k vám.

;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Děda Louda

Gratuluji nejen doktorovi, ale i -iv- k procitnutí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Á,„dobré ráno“. 🙂 Tu gratulaci,si klidně zopakuji.Blahop­řeji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Teď jsem si odskočila od plotny a co nevidím?Náš doktor už je zlatý!Tak blahopřeji,rodino!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rynek878

Jee,juknu na odpovědi a vidím,že -iv- konečně má zlatého ženicha,tak si to tedy pěkně užijte,vivat.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Tak nevím, mám gratulovat Dr.Axlovi ke zlatu nebo k svatbě? Nebo dohromady – ke zlaté svatbě? 🙂
Gratuluji!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Jako obvykle chodím pozdě. I když jsem gratulovala u Rynkovy otázky, neškodí popřát ještě jednou.

Ad Dr.Axl – pokračujte dál, iv – ať se veselka vydaří…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Tedy, 1 den se věnuji zahrádce a takové události! Gratuluji ke zlatu i ke zlaté -iv- 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Tak ještě jednou gratuluju Dr.Axlovi ke zlatu a ke svatbě.
Když už jste oba zlatíčka,tak bychom se tu mohli jednou dočkat i zlaté svatby,né?…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Milý Doktore Axle, takže ste tej ohlávke a hneď zlatej neunikli. Blahoželám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

tak teda podruhé velká gratulace a hobla :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Gratuluji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

tak když pozdě, tak si to můžu aspoň hned zopakovat :P
sítí letí ještě gratulace ;) … a ta svatba bude ale mazec! :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
chudst

Mila uzasna teto, a jeste milejsi uzasny strycku! [No, to radeji ne, -iv- by me uskrtila: tak ‚stejne mileny uzasny strycku‘ :)]

Uz jsem vam pral i soukromou cestou (-iv- urcite, u pana doktora si to ted nevybavuju, ale tomu jsem zase pral v tematu, at to s -iv- vydrzi XD), i tady v Odpovedich – tak jeste oficialne do diskuze.

Tady to zkratim na jednoduche: krasne zasnuby se zlatymi prstynky! :)

A drobna poznamka: prebalovani deti po me nechtejte, ale jinak jsem coby chuvan k dispozici!

před 4609 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Syd

Sakra lidi, co to tady pořád máte s tou svatbou? Nevim, jestli jsem tak nechápavá, nebo neumim číst mezi řádky. Jednou to vypadá, že myslíte skutečnou, potom zas že virtuální svatba je pouze jakousi obdobou vyjádření náklonnosti. Víc rozumim klingonsky, než tomu, co je mezi -iv- a Dr.Axlem 😁

před 4610 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

Vid, obcas se necham taky zmast, jsou oba dokonali herci, bodejt by ne, taky je to rodina XD Ale pry je to jen virtualni :P

před 4609 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Dr. Axl , nabidku prijimam . ! Dnesek beru jako nase zasnuby a do roka a do dne bude zde i veselka ! ? 🙂
Budou z nas virtualni manzele a jak se pak budu zde jmenovat ? Dr. -iv- Axl. ? 🙂

před 4610 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

  • iv- blahoželám k zlatému e-ženíchovi. Teraz už len veselú mega e-veselku :)

před 4610 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Pani budúco Doktorová, nemalo by byť to meno podľa abecedy, nechajte doktora vpredu nech rozráža davy ctiteľov Dr.Axl-iv-
:D

před 4610 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Led , rano moudrejsiho vecera.! Bude ze me :
Dr. -iv- !
A Axla uplne vynecham. 🙂

před 4609 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

Teti, ja tu z tebe nemuzu XD Ja u teto tve odpovedi vyprskl skutecne smichy xD Ale hrozne se mi to libi :D

před 4609 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek