Dr. Axl zlaty !! Svatba !! ?? P.S. Jinou gratulaci jsem " jako " nevidela ! 🙂 -iv-

Doplňuji:
Mily , zlaty doktore ! 🙂
S vami jsem se tu hodne naucila a i nasmala. Fandila jsem vam , ale i jsem se o vas chvilkama bala. ! 🙂 Obcas se vynoril nekdo , s kym jste se handrkoval o to , co kdo zavinil, kdo z vas ( nas ) je tu vetsi debil. Podobnost s predvolebni kampani – i tady jde " o hlasy ". 🙂
Obdivuji vas , jak uspesne " klickujete " pred damskym publikem ( jako zajic v lese pred broky od myslivce ) … , ale verte mi .. !! Pred jednou " damou " neuniknete. !
Mam vas rada a tesim se na veselku ! -iv-

Nejlepší odpověď
anonym

Má drahá, vřelé díky, ale budeme to asi muset uspíšit. Ne, neboj, nejsi v tom, ale když mi padl zrak na stav 10 002 bodů, najednou mi v hlavě luplo a od té doby mně v uších neustále a neodbytně zní Felix Mendelssohn-Bartholdy, Svatební pochod.
Tak jsem celej zoufalej volal na pohotovost, kde mi řekli, že na to nemají žádný lék, ale prý to přejde až u oltáře.
Takže před celým zdejším fórem tě tímto v pokleku žádám o tvou něžnou ručku. Jenom prosím neříkej ne a vezmi si mne co nejdříve, ať mne zbavíš mých nesnesitelných muk, jichž jsi jedinečná a nezastupitelná léčitelka!
Doplňuji:
Nikdy jsem netušil, že období zasnoubení může být tak intenzivně slastné, ale současně tak trýznivé. Modlím se za brzké vysvobození.

Další odpovědi
arygnoc

přidávám se k vám.

;)

Děda Louda

Gratuluji nejen doktorovi, ale i -iv- k procitnutí.

tom004

Á,„dobré ráno“. 🙂 Tu gratulaci,si klidně zopakuji.Blahop­řeji.

anonym

Teď jsem si odskočila od plotny a co nevidím?Náš doktor už je zlatý!Tak blahopřeji,rodino!

rynek878

Jee,juknu na odpovědi a vidím,že -iv- konečně má zlatého ženicha,tak si to tedy pěkně užijte,vivat.....

kapka

Tak nevím, mám gratulovat Dr.Axlovi ke zlatu nebo k svatbě? Nebo dohromady – ke zlaté svatbě? 🙂
Gratuluji!!!

annas

Jako obvykle chodím pozdě. I když jsem gratulovala u Rynkovy otázky, neškodí popřát ještě jednou.

Ad Dr.Axl – pokračujte dál, iv – ať se veselka vydaří…

Deli

Tedy, 1 den se věnuji zahrádce a takové události! Gratuluji ke zlatu i ke zlaté -iv- 🙂

Andělé

Tak ještě jednou gratuluju Dr.Axlovi ke zlatu a ke svatbě.
Když už jste oba zlatíčka,tak bychom se tu mohli jednou dočkat i zlaté svatby,né?…:-)

led

Milý Doktore Axle, takže ste tej ohlávke a hneď zlatej neunikli. Blahoželám.

anonym

tak teda podruhé velká gratulace a hobla :)

jendahun

Gratuluji.

pokazdejinak

tak když pozdě, tak si to můžu aspoň hned zopakovat :P
sítí letí ještě gratulace ;) … a ta svatba bude ale mazec! :D

chudst

Mila uzasna teto, a jeste milejsi uzasny strycku! [No, to radeji ne, -iv- by me uskrtila: tak ‚stejne mileny uzasny strycku‘ :)]

Uz jsem vam pral i soukromou cestou (-iv- urcite, u pana doktora si to ted nevybavuju, ale tomu jsem zase pral v tematu, at to s -iv- vydrzi XD), i tady v Odpovedich – tak jeste oficialne do diskuze.

Tady to zkratim na jednoduche: krasne zasnuby se zlatymi prstynky! :)

A drobna poznamka: prebalovani deti po me nechtejte, ale jinak jsem coby chuvan k dispozici!

Syd

Sakra lidi, co to tady pořád máte s tou svatbou? Nevim, jestli jsem tak nechápavá, nebo neumim číst mezi řádky. Jednou to vypadá, že myslíte skutečnou, potom zas že virtuální svatba je pouze jakousi obdobou vyjádření náklonnosti. Víc rozumim klingonsky, než tomu, co je mezi -iv- a Dr.Axlem 😁

chudst

Vid, obcas se necham taky zmast, jsou oba dokonali herci, bodejt by ne, taky je to rodina XD Ale pry je to jen virtualni :P

anonym

Dr. Axl , nabidku prijimam . ! Dnesek beru jako nase zasnuby a do roka a do dne bude zde i veselka ! ? 🙂
Budou z nas virtualni manzele a jak se pak budu zde jmenovat ? Dr. -iv- Axl. ? 🙂

led

  • iv- blahoželám k zlatému e-ženíchovi. Teraz už len veselú mega e-veselku :)

led

Pani budúco Doktorová, nemalo by byť to meno podľa abecedy, nechajte doktora vpredu nech rozráža davy ctiteľov Dr.Axl-iv-
:D

anonym

Led , rano moudrejsiho vecera.! Bude ze me :
Dr. -iv- !
A Axla uplne vynecham. 🙂

chudst

Teti, ja tu z tebe nemuzu XD Ja u teto tve odpovedi vyprskl skutecne smichy xD Ale hrozne se mi to libi :D