Iceman88

Dostáváte ve firmě benefity? 😉

Já dostal celkem 6 000 Kč stravenky edenred. Objednal jsem si to přes internet s tím, že jsem si to mohl převést na kartu, to jsem já nechtěl. Rozdělil jsem si to na 3 000 Kč Medica a 3 000 Kč sport/kultura.

Leden, únor, březen jsem měl posilovnu zadarmo, teď už chodím do Aquaparku, taky zadarmo. 😁 Benefity ještě mám, ale zbytek si chci nechat ještě na léto a na podzim.

Dostáváte ve firmě benefity??? 😉

Odpovědi
quentos

Leda kulový :{(> Ale zas mě obě práce baví…

Rokio

Já mám naopak pravý opak bonusů (benefitů) v mém zaměstnání.

  1. Když je prostoj (nedostatek materiálu), tak nedostanu náhradu mzdy ve výši 80 %, ani 60 % (to bývá při živelných pohromách), ale musím si vzít dovolenou, náhradní volno, nebo neplacené volno.
  2. Teď už skoro každá firma poskytuje alespoň 5 týdnů dovolené. My máme pouze 4. Pracuji 12 hodin týdně nebo vlastně teď už pouze 9 hodin, protože mi zkrátili pracovní úvazek, a tak mám pouze z těch čtyř týdnů 36 hodin dovolené rozdělené na 4 týdny. Jestliže si vezmu týden dovolené, tak dostanu zaplaceno 9 hodin.
  3. Beru minimální mzdu, i když mám docela slušné vzdělání (maturita) a několikaletou praxi v oboru.

Schluker

Ale jo, neco by se naslo. Kdyz se to secte, tak to par desitek tisic rocne udela.

da ny

Ne, žádné nemáme.
Nic, ani příspěvek na obědy
Též mne obě práce baví a jsou tam prima lidé (někdy i pacienti).

Dochy

něco ano.