Avatar uživatele
Iceman88

Dostáváte ve firmě benefity? 😉

Já dostal celkem 6 000 Kč stravenky edenred. Objednal jsem si to přes internet s tím, že jsem si to mohl převést na kartu, to jsem já nechtěl. Rozdělil jsem si to na 3 000 Kč Medica a 3 000 Kč sport/kultura.

Leden, únor, březen jsem měl posilovnu zadarmo, teď už chodím do Aquaparku, taky zadarmo. 😁 Benefity ještě mám, ale zbytek si chci nechat ještě na léto a na podzim.

Dostáváte ve firmě benefity??? 😉

Zajímavá 0 před 401 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Leda kulový :{(> Ale zas mě obě práce baví…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Já mám naopak pravý opak bonusů (benefitů) v mém zaměstnání.

  1. Když je prostoj (nedostatek materiálu), tak nedostanu náhradu mzdy ve výši 80 %, ani 60 % (to bývá při živelných pohromách), ale musím si vzít dovolenou, náhradní volno, nebo neplacené volno.
  2. Teď už skoro každá firma poskytuje alespoň 5 týdnů dovolené. My máme pouze 4. Pracuji 12 hodin týdně nebo vlastně teď už pouze 9 hodin, protože mi zkrátili pracovní úvazek, a tak mám pouze z těch čtyř týdnů 36 hodin dovolené rozdělené na 4 týdny. Jestliže si vezmu týden dovolené, tak dostanu zaplaceno 9 hodin.
  3. Beru minimální mzdu, i když mám docela slušné vzdělání (maturita) a několikaletou praxi v oboru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Schluker

Ale jo, neco by se naslo. Kdyz se to secte, tak to par desitek tisic rocne udela.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Ne, žádné nemáme.
Nic, ani příspěvek na obědy
Též mne obě práce baví a jsou tam prima lidé (někdy i pacienti).

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

něco ano.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek