Avatar uživatele
Drap

Dostáváte rádi ty blbosti co chodí mailem ? A nebo je nesnášíte ?

Doplňuji:
Z ciziny mažu hned, ty co se mají poslat xx lidem ignoruji, někdy se dozvím něco nového, zajímavého, někdy se i zasměji.Celkem je dostávám rád.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Drap

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, hanny 2 před 4533 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanny 2

Blbosti mažu /takové ty co se mají okamžitě poslat xxx lidem nebo zemřeš! apod./a zajímavé,důležité nebo vtipné přeposílám.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lexx

cizí maily z neznámého zdroje a zejména cizojazyčné sestřelit bez výstrahy, může jít o infikaci zákeřným virem

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Vsichni , kdo maji muj mail , maji zakaz posilat ! Kamaradka ale obcas prosi, at se nezlobim , ale ze TOHLE opravdu neslo neposlat a posle.
Kdyz jsem ji ale pak nekolikrat rekla, ze jsem ani to neotevrela, tak to vzdala. 🙂

  • iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ale jo,někdy se pousměji,někdy je nečtu.Prostě mě nevadí!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

ráda je nemám a pokud to s nimi někdo přehání a posílá jich moc (i známý), tak ho slušně upozorním, ať mi je už neposílá

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

když mi je pošle kámoška jako „pošli to i mě“ tak to pošlu jen jí, nikomu jinýmu, jinak berušky pavoučky apod.mažu, ale těm hezkým se zasměju a některé taky přepošlu..
Doplňuji:
jó a někdy neotvírám co se dlouho otvíraj, jako PDF, Office, pps. to mě někdy nebaví, jen když je nálada, ale videa si otevřu v tu ránu taky se hned řechtám..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek