Avatar uživatele
LenkaHaj

Poradíte dobrý doplněk stravy na lepší spánek?

Poradíte dobrý doplněk stravy na lepší spánek? Chodím na směny a usnout mezi směnama přes den je pro mě oříšek.

Zajímavá 0 před 219 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
VaclavZeman

Klobáska. Tu si dám v jednu ráno, když se hlady probudím. A po její konzumaci hned chrním. Děkuju.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Čaj z meduňky a kozlíku lékařského.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Má odpověď se bude zabývat otázkou v kontextu s podotázkou. Jak vyplyne níže, mám zde BOHATOU osobní zkušenost. jÁ TO VEZMU Z DRUHÉHO SOUDKU, TOHLE JSEM TOTIŽ ŘEŠIL PŘI BUDOVÁNÍ AMERICKÉHO SNU V USA (kurnik caps lock), kde přes den exttrémně náročná konstrukční práce a v noci šupky dupky pěkně na úklidy do vyhlášeného klubu, mezi tím byl volný čas cca od sedmé večerní do půlnoci (pokud tedy nebyl traffic), čili osobní volníčko. Člověk byl od vší té radosti, že si najednou může dělat co chce, tak nabuzený, že zrovna tehdy neměl na spánek ani pomyšlení (nevím jak to ten organismus dělá ale bude tomu tak i u tebe). Takže se tomu nechával volný průběh a neboj, však ono tělo si samo řekne a předem tě docela důsledně upozorní, až už opravdu nebude moci zvládat to vše, co by chtěla zvládat tvá mysl, inteligence a vědomí. Duch a tělo- spojené nádoby. Takže volný průběh- toť má rada. Jinak se stejně nepoučíš a doba si otroky tvého ražení žádá, koloběhu ze zaměstnání do zaměstnání se obratně vyhnou jen skutečně osvícení. A nepomůže plakat, nepomůže meduňka. Můžeš zkusit ten kozlík, to je silná droga k usnutí a na trhu hafo možností (třeba v čaji), ovšem tělo jen více popleteš, protože jsi- li zdráva a budeš- li se mentálně nutit do spánku, kdy jemu se nechce, neskončíš dobře a vysvětlit ti PROČ by bohužel vyžadovalo obsáhlou odpověď. Řešením je UŽ DNES se zamyslet nad způsobem svého života, ale… Jak píši, "doba si otroky tvého ražení žádá, koloběhu ze zaměstnání do zaměstnání se obratně vyhnou jen skutečně osvícení. " (POZOR- tohle NENÍ o vzdělání!)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
OSHO

Pivo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ZuLeona

Mě skvěle funguje allegra melatonin RAPID. Koupíte ho v lékárně nebo na internetu bez receptu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jaja23

Mně se velmi osvědčuje celoročně doplňovat vitamíny pomocí
přírodních doplňků stravy. Výsledek ale neuvidíte hned, ale dlouhodobě to opravdu pomáhá. Hořčík a vitamín D jsou pro mě už základy a beru je každodenně po celý rok, pak podle ročního období doplňuje případně další vitamíny. Dá se sehnat i melatonin, na který jsem také slyšela dost pochval.

Avatar uživatele
ZuLeona

Ano, funguje perfektně – hlavně usnu rychle a spím v klidu celou noc. Tady najdete víc informací https://eshop­.woykoff.com/a­llegra-melatonin-rapid

Avatar uživatele
AlicBednarik

Jsem ráda, že jsem na tuto diskuzi narazila – taky když chodím na směny, špatně spím a tento doplněk od Woykoff vyzkouším – třeba mi taky dobře zafunguje.

Avatar uživatele
LenkaHaj

A zabírá Vám prosím? Za jak dlouho jste na sobě viděla, že Vám funguje?

Nový příspěvek