Avatar uživatele
hanak884

Co používáte k posílení imunity?

Lidi, mám problém s imunitou, potřeboval bych nějakou radu, jak ji posílit, asi nějaké vitamíny nebo nevím… jím všechno, takže ovoce, zelenina, maso, bílkoviny.. všeho mám dost, ale imunita pořád slabá :(

Zajímavá 0 před 1503 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Těžko říct,. Záleží na tom, jaké jsou příčiny vaší snížené imunity. Mohou vám chybět minerály, vitamíny nebo třeba betaglukany, případně omega kyseliny, antioxidanty atd.

Měl byste se poradit s lékařem, ten zná vaši diagnózu, nebo s lékárníkem, který doporučí něco obecného.

Já v současnosti používám kapsle z hlívy ústříčné s rakytníkem. Jsou v souladu i s mou přírodní léčbou.

https://www.le­karna.cz/imuni­ta/

Najdete je i ve zdroji,. v němž jsou prostředky podporující imunitu.

Jak jsem napsala,. každému vyhovuje něco jiného, záleží opravdu na tom, proč máte nízkou imunitu.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
DoTazatel

Vitamín C je na imunitu.
Pomáha i sluneční svit — hlavně i díky vitamínu D.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Pohyb… hodně pohybu… vycházky do přírody zakázané nejsou…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Stačí přestat jist sladkosti a sladit. Žádný cukr. Tak jednoduché to je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Vitamín C, s postupným uvolňováním, nebo Acerolu. A když nemohu jezdit na kole, tak používám rotoped.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Vyvážená strava, omezení kouření a konzumace alkoholu, dostatečný spánek a snížení stresu společně s tělesným cvičením, to jsou klíčové prvky životního stylu, které posilují imunitu. Informovat veřejnost o účinných způsobech posilování imunity má rozhodně větší význam, než radit lidem, aby se nedotýkali tváře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JarkaHor

Mám ráda přírodní doplňky stravy, které tělo nezatěžují a mezi moje oblíbence patří například Epam kapky https://www.e­pam.eu/cs/epa­my-50ml/62-epam-11-obranyschopnost

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Vercule

Jakým způsobem tady ta tibetská medicína funguje? Uzdravuje?

Avatar uživatele
JarkaHor

Ano, u tibetské medicíny je to tak, že jak dlouho tělo člověk „huntuje“ tak přesně tak dlouho by ho měl napravovat ;). Takže čím déle kapky budeš brát, tím lépe.

Avatar uživatele
Michálek1245

Na podporu imunity hodně používám generátor vodíkové vody od https://www.vo­dikove-lahve.cz/generatory-vodikove-vody/ vlastně to z klasické vody vytvoří zdravější vodu obohacenou vodíkem, která má blahodárný vliv na zvýšení imunity. Navíc to kromě prvotní investice skoro nic nestojí. :) Rozhodně lepší, než do sebe pořád cpát neosvědčené prášky na podporu imunity. Schválně to taky zkuste.

Avatar uživatele
adelickaa

já bych vyzkoušela https://www.al­taherba.cz/ah-sirup-14-bylin jsem s tím oprvdu spokojená, tak třeba budete také

před 1475 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanak884

máte teda ještě někdo nějaký tip nebo radu? něco už zkouším, ale člověk nikdy neví co bude fungovat a co ne

před 1477 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

To je pravda, že nevíte, co bude fungovat. Opakuji, víte, proč máte sníženou imunitu?

  1. Nestačí vám doporučení, takže si zkuste najít na netu sám. Objeví se jako vynikající prostředek rakytník.
  2. Už fungují i lékaři. obraťte se na něho, nebo využijte doporučení lékárníka.

před 1477 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

Dost dobré je mít pestou a bohatou stravu, to je prostě základ všeho :) jinak je taky asi dobré brát nějaké vitamíny nebo doplňky stravy

před 1478 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanak884

Já vám nevím jestli to je účinné a pokud máte zkušenost že jo tak prosím dejte vědět co přesně :)

před 1491 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Uvedla jsem vám to, co používám. Vaše věc pro co se rozhodnete. Léčím se alternativní medicínou, složení kapslí je v souladu s ní..

Když si projedet odkaz, přečetete,že betaglukany i rakytník ovlivňují imunitu.

https://www.le­karna.cz/imuni­ta/

před 1478 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

Já teď zkouším kapky od rosenpharma 14 bylin tak jsem zvědavá jak to půjde dál, zatím spokojenost :))

před 1501 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kocicinka2

jíst hodně vitamínů a všeho :) pak dokoupit nějaké vitamíny pokud strava nestačí…

před 1502 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

… „a všeho“? Takže uzeniny, sladkosti, chipsy…?

před 1501 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ametyst

Annas: Posílat druhé k doktorovi, i když k nim sama nechodím, je dost pokrytecké.

před 1503 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Proč pokrytecké? Neptá se na alternativní medicínu.

Pokud by ji tazaatel znal, , určitě by se neptal. Navíc nemohu doporučovat to, co není oficiální. Vždy uvádím, že nikomu nic nevnucuji, jen zmiňuji své zkušenosti.

Kromě toho informace o alternativní medicíně jsou zde pro mnohé
tabu,. proto se objevují negativní reakce.

Kromě toho na může léčit v případě klasické medicíny jen lékař, případně poradí lékárník.

a

před 1490 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
DoTazatel

Tak hlavně lékaři teď ani neberou v této době – alespoň u nás a v okolí, ale myslím, že je to tak všude (ani nechtějí, aby jim někdo zbytečně volal – když to není závažné).

Ale jinak samozřejmě má zdravotní stav řešit a radit v těchto otázkách lékař, od toho taky je… ale spíš v jiné době.
(na většinu zdravotních otázek je stejně lepší zeptat spíš na tom lékarenském poradenském webu než tady).
;)

před 1503 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek