Mravenec

Dopadne policejní Ferrari jako vysokozdvižný vozík v seriálu Rozpaky kuchaře Svatopluka?

Kdy s tímto novým vozíkem ženy skladnice odmítaly jezdit, protože se bály způsobené škody a že něco rozbijí.

Nejlepší odpověď
ivo xxx

Je to jen hromada plechu a je vidět ,že peněz je dost přitom než lupiči přejedou celou republiku tak po cestě je tolik kamer, že stačí si někde počkat…

Další odpovědi
aliendrone

Je to možné. Spíš ho ale rozmlátí, bo jezdit se supersportem není jen tak (myslím na úrovni odpovídající tech. parametrům vozidla). A to, že někdo umí řídit knedlíka Octavii je v tomto případě irelevantní. :)

Filip84

Nemyslím, myslím, že to dopadne, jako když na OOP končily Volgy. Stály „v kopřivách“ a vytáhly se jenom v nouzi nejvyšší, žraly, totiž, tolik, že se do normované spotřeby nikdy nevlezly.

Tohle dopadne stejně. Nevleze se to do normované spotřeby, protože s tím kluci nebudou umět jezdit, a – na rovinu – protože s tím nikdo nepočítá, že s tím budeš jezdit za normovanou spotřebu. Tak se to uloží do garáge a vytáhne na Parademarsch, nebo když bude nějaký den s dětmi, nebo něco podobného.

zjentek

Jde o provokaci poctivého občana, nejsme Dubaj, jsme ČRdel!!! 🤢